Antalya Balayı Villaları

Antalya Balayı Villaları

Antalya tatil deyince akla ilk gelen şehir oluyor. Akdeniz’in incisi konumunda olan şehir ayrıca Alanya, Side gibi kendisine bağlı bulunan ilçeler ile de eşsiz bir cennet konumundadır. Balayı tatilleri için çiftler için vazgeçilmezdir. Özellikle bahar ve yaz aylarında düğün yapanlar sezonun açılması ile birlikte rotalarını kesinlikle Antalya’ya çevirecektir. Gözlerden uzak, rahat ve romantik bir balayı geçirmek için Antalya balayı villaları tercih edilmektedir. Tüm ziyaretçilerine sıcaklığını sunan ve farklı tatil seçenekleri ile yerli ve yabancı turistleri çeken Antalya balayı çiftlerinin de en çok tercih ettiği mekanlardan olmaktadır. Kaleiçi’nde bulunan nostaljik sokaklar, Konyaaltı Plajı’nın mükemmel ve tertemiz suyu ile Toros Dağları’nın çam kokusu ile bütün duyularınız adeta bayram edecek.

Ayrıca kolay ulaşımı sebebi ile Antalya balayı villaları içinde tatil yapmanın keyfi bir başka olacak. Akşam üstü yapılacak olan yürüyüşlerde gezmek için çok fazla mekan olurken misafirler de Antalya sokaklarını keşfetmek için can atmakta. Kiralık villalar tatillerini özgürleştirmek isteyenler tarafından tercih edilirken ayrıca balayı çiftlerinin de gözde mekanı oluyor. Konserler ve benzeri etkinliklere katılabileceğiniz gibi gündüz de size ait bir havuzda gözlerden uzak bir tatil yapabilirsiniz. Villaların iç kısımlarında bulunan jakuzi gibi imkanlar da çiftler tarafından ilgi çekici olmaktadır. Ayrıca villa dışına çıkmıyor olsanız da villa içinde asla sıkılmazsınız.

Tarihin ilk dönemlerinden bu yana eşsiz güzelliklerinin korunmuş olması sebebi ile dünyaca ünlü bir kent olan, yerli ve yabancı turistler tarafından çokça beğenilen bir şehir olma özelliği göstermektedir. Çevre illerde bulunan antik kentler ve bölge coğrafyasında uzun yıllar boyunca yer almış olan coğrafyaların atmosferi de yaşanacak. Nostaljik yapısının yanı sıra sıcak havuzları ile kış aylarında da villa tatili yapmak için uygun olan Antalya balayı villaları konfor ve rahatlık açısından ideal bir tatil sunmaktadır. Isıtmalı olan yüzme havuzlarında bu sayede tatil yapabilirsiniz. Özel havuzlu olan villalarda eşiniz ile birlikte vakit geçirirken aynı zamanda yüzme havuzu ve Antalya’nın büyüleyici manzarası ile tanışın. www.akdenizvillam.com  üzerinde yer alan villaları inceleyin, erken rezervasyon avantajlarından yararlanın.