Balayı Villaları

Balayı Villaları

Balayı deyince akla ilk olarak baş başa zaman geçirmek geliyor. Hal böyle olunca çiftler unutulmaz anlar yaşamak için tatil planlarına yöneliyor. Oteller, tatil köyleri gibi mekanları tercih etmek istemeyen çiftlere yönelik tasarlanan balayı villaları ise eşsiz bir tatilin kapısını aralıyor. Unutulmayacak güzel günler geçirmek için en çok tercih edilen mekanlardan olan bu villalar eşsiz bir tatilin kapılarını aralarken çeşitli imkanları ile bu villalar göz dolduruyor. Hal böyle olunca kalabalık tatil beldeleri yerine özel havuzu olan, bahçeli konseptler tercih ediliyor. Düğün gününden aylar önce planlanan bu ortamlarda en önemli detay ise rahatlıktır. Otellere göre hem daha konforlu hem de ekonomik bir seçenek olan villalar balayı çiftleri için ideal mekanlardır.

Lüks ve Konfor İçin Balayı Villaları

Çiftler için balayı villaları kiralamanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise villada hareket etme serbestisi olmasıdır. Oteller bu beklentiyi karşılayamaz. Çünkü havuz ve deniz saatleri, yemek saatleri, eğlence saatleri otellerde bellidir. Ayrıca odalar dışında tüm alanların ortak kullanım alanı olması da yine çiftlerin rahat hareket etmelerini zorlaştıracaktır. Balayı için tasarlanmış olan villalarda günün dilediğiniz saatinde dilediğiniz aktiviteyi yapabilirsiniz. Gece ya da sabah erken saatlerde havuza girebilir, dilediğiniz kadar dışarıda durabilirsiniz. Ayrıca ortak kullanım alanı olmayan villalar çiftler için hijyenik olduğu gerekçeleri ile tercih edilmektedir.

Özellikle muhafazakar çiftler için otellerin havuzlarında hareket etmek biraz sıkıntılı olacaktır. Fakat balayı villaları gözlerden uzak mekanlar olurken hareket kısıtlaması yaşamadan bir tatil yaşamanıza da imkan tanıyacaktır. Çiftler için ekstra konfor suna bu villalar otellere göre daha masraflı olarak kabul edilse de aslında durum böyle değildir. Oteller ekstra hizmet karşılığında ücret talep ederken bu hizmetlerden ne derece yararlanacağınıza dair bir garanti de sunulmamaktadır. Fakat baş başa, özel ve unutulmaz bir tatil imkanı sunan bu villalar daha avantajlıdır. Havuzlar da dahil olmak üzere villa içinde yer alan her şey size tahsis edilmiştir. Bahçede romantik yemekler yiyebilir, havuza girebilir, güneşlenebilir ve eşiniz ile baş başa unutulmaz bir balayı yaşayabilirsiniz.