Kalkan Kiralık Villa

Kalkan Kiralık Villa

Antalya’nın en batısında Kaş ilçesine bağlı bir turistik belde olan Kalkan tatil için en elverişli mekanlardan bir tanesidir. Korunaklı lüks villaları ile son yıllarda özellikle İngiliz turistler tarafından tercih edilen Kalkan kiralık villa yemyeşil orman manzarası ile dikkat çekiyor. Özellikle otel yerine kişisel kullanım alanlarını genişletmek, korunaklı ve gizliliği olan bir bölgede rahat ve konforlu bir tatil yapmak için tasarlanan bu villalar pek çok avantajı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Dekorasyonda oldukça lüks eşyaların bulunduğu villaların içerisinde aynı zamanda yaşamı kolaylaştıracak şekilde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi elektronik eşyalar da yer almaktadır. Dilerseniz havuz kenarında da hazırladığınız yiyecekleri tüketebilirsiniz.

Kalkan Kiralık Villa Avantajları

Kalkan kiralık villa avantajları arasında pek çok özellikten bahsetmek gerekiyor. Masmavi havuzunun yanı sıra kocaman yıldızları seyredebileceğiniz, havuz kenarında sevdikleriniz ile vakit geçirebileceğiniz gibi aynı zamanda dilediğiniz vakitte uyuyup uyanabilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği menülerinizi kendiniz tercih edebileceğiniz gibi balkona çıktığınızda deniz manzarasını da seyredebilirsiniz. Bölgede yer alan pek çok villa 360 derece manzaraya sahiptir. Bu sebeple balkona çıktığınızda denizi de seyredebilirsiniz. Ailelerin keyifle ve özenle tatil yapacakları bu villalar aynı zamanda mahremiyetin korunmasına da imkan tanımaktadır. Kimsenin görmediği bir havuzda ve bahçede yüksek duvarlar etrafında tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kalkan Kiralık Villa Fiyatları

Kalkan kiralık villa fiyatları villalara göre değişiklik göstermektedir. Lokasyon, villanın sahip olduğu özellikler, jakuzi gibi imkanlar ve konaklama tercihleri de fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Ayrıca özellikle kış aylarında tatil yapmak isteyenler için de ısıtmalı havuzlar mevcuttur. Villalara girişte 500 TL depozito ücreti alınmakta ve villadan ayrılırken herhangi bir hasar olmaması durumunda depozito tutarı tarafınıza teslim edilmektedir. Şayet kişisel aracınız ile bölgeye gelmediğinizde araç kiralama hizmetinden de yararlanabilir ve Antalya’nın mükemmel güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Kiralamış olduğunuz villalara 16:00’da giriş yapabilir ve 10:00’da villalardan çıkış yapabilirsiniz. Konaklama hizmetine yemek dahil olmayıp kapasite ve bölge özelliklerine göre fiyatlar değişmektedir. Sayfamız üzerinden villaları inceleyerek rezervasyon yapabilir ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.