AİLENİZE TATİL SÜRPRİZİ

AİLENİZE TATİL SÜRPRİZİ
AİLENİZE TATİL SÜRPRİZİ

Baharın bütün güzelliğini hissetmeye başladığımız şu zamanlar, yaz tatilinin de yaklaştığını haber veriyor. Sahi yaz tatilinde ne yapmayı düşünüyorsunuz? Koca bir yıl boyunca çocuklar okulda, sizler işinizde gücünüzde iken, bir arada geçirdiğiniz vakitlerin sayısı sınırlıdır diye düşünüyoruz. Bu yüzden Akdeniz villam olarak siz değerli müşterilerimize bir teklifimiz var. Ailenize tatil sürprizi yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise sizlere kiralık yazlık villalar hakkında bilgi vermeye başlayalım.

Öncelikle, Akdeniz Villam ekibi olarak, kiralamak istediğiniz villaların diğer tatil beldelerinden farkı, dini hassasiyeti olan ailelerin bir arada vakit geçirme imkânı bulmalarıdır. Muhafazakâr ailelerin daha çok tercih ettiği bu tip villalar, tüm halkımızın istifadesine sunulmuştur. Muhafazakâr kiralık villalar olarak da isimlendirilen evlerimizin içerisinde rahatınız için jakuziden, havuzuna kadar dayalı döşeli her türlü imkânı sunmuş bulunuyoruz.

Muhafazakâr Kiralık Villalar İhtiyaca Binaen mi Ortaya Çıktı?

Son zamanlarda dini hassasiyetlere dikkat eden tatil köyleri, villalar ve otellerin revaçta olduğunu görüyoruz. Akdeniz Villam olarak bizler de bu hassasiyetleri göz önünde bulundurarak hareket tarzımızı belirledik. Kiralık yazlık villalar muhafazakâr insanların kendi gönüllerine göre tatil yapacakları bir hizmet konsepti sunduğundan dolayı çok rağbet gördü. Bizler de muhafazakâr kesimin bu ilgisine kulak vererek, dizaynımızı ona göre yaptık.

Balayı yapmak isteyen çiftlerimize kiralayacağımız villalar olduğu gibi, geniş ailelerimiz için de uygun villa ayarlaması yapmaktayız. Fiyatlarımızın erken rezervasyonlarınızda daha uygun olacağını hatırlatmak isteriz. Geniş ailelerimiz için tüm evin ihtiyaçları 8 kişilik olarak hazırlanmıştır. Ekstra durumlarınız için görüşüp bilgi alabilirsiniz. Muhafazakâr kiralık villalar etrafı korumalı ve dışarıdan bakıldığında gözükmeyecek şekilde dizayn edilmiş olup ailenizle rahatlıkla havuz sefası yapacağınız bir ortamı size sunmaktadır.

Akdeniz Villam işletmemiz, sizleri bu yaz tatilinde ailenizle, Kiralık yazlık villalar arasından en uygun olanına davet etmektedir. Siz değerli müşterilerimize eşsiz bir tatil yaşatmanın gayreti içinde olacağız. Bizler sunacağımız hizmetlerle sizlerin iyi zaman geçirmenizi sağlarken, aileniz onlara yaptığınız bu sürprizi asla unutmayacaklardır. Sorunsuz ve güzel bir tatil geçirmek için bizleri arayarak erken rezervasyon imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.

telefon numarası whatsapp ikon