Balayınızda Sonsuzluğa Açılan Kapı

Balayınızda Sonsuzluğa Açılan Kapı
Balayınızda Sonsuzluğa Açılan Kapı

Uzun bir yolculuğa atılacak ilk adım olan balayı, her evli çiftin iyi değerlendirmesi gereken zamanlardır. Tamamen evli çiftlere uygun konseptte oluşturulan balayı villaları ile sonsuzluğa yelken açabilirsiniz. Türkiye’nin cennet köşelerinden en güzel ve güzide semtleriyle güneşin bunaltıcı sıcağını umursamadan, huzurlu bir tatil yapmak artık çok kolay. Tatil denince akla gelen ilk konaklama imkânlarından biri oteller olsa da otellerin size veremediği birçok şeyi balayı villaları verecektir.

Balayında önemli önceliklerden birisi de yalnız kalmak ve sakinliktir. Villalar sadece eşinize ayıracağınız özel zamanları iyi değerlendirerek, “keşke” demeyeceğiniz bir tatil sunmaktadır. Yakın zamanda sizinde bir balayı planınız varsa bunu en iyi yerde yapmayı kesinlikle denemelisiniz. Mutlu ve ekonomik tatil için yeni neslin vazgeçilmezi olan balayı villaları ile kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Mutlu Tatillerin Başlangıcı

Evliliğinizin mutluluğunu balayı ile devam ettirmek isteyenlerin uğrak noktası balayı villaları oluyor. Balayınızın her bir noktası adım adım düşünülerek özel olarak tasarlanan evlerde istediğiniz süreyi en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Sadece bavulunuzu alarak yerleşecek ve evin tadını çıkaracaksınız. Her türlü mutfak ekipmanından beyaz eşyaya kadar dayalı döşeli olarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Canınızın sıkılması durumunda semtin antik kentlerini ve tarihi yapılarını ziyaret edebilirsiniz.

Denize sıfır veya deniz manzaralı villalardan birini tercih ederek, kısa bir yürüyüş ile denizin tadını da çıkarabilirsiniz. Ayrıca doğayla iç içe olan evler, trekkinglere de oldukça müsaittir. Ekipmanlarınızı alarak ormanların içinde mükemmel bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Bunun dışında rehberler eşliğinde yapabileceğiniz birçok aktivite sizleri bekliyor. Lüks bir mutfak ve salondan oluşan balayı villaları, kendin pişir kendin ye imkânıyla istediğiniz yemeği yapmanıza fırsat sağlıyor. Mikrodalga fırın, çamaşır makinesi, ütü, çatal, bıçak, buzdolabı gibi bir mutfağın ihtiyacı olan her şeyi kullanabilirsiniz.

Tam Donanımlı

Balayı villalarında rahat ve konforlu oturma gruplarından klima, uydu ve LCD televizyona kadar salonda gerekenler emrinize amade olacaktır. Tüm bu özelliklerin güzel yanı ise fatura derdinin olmamasıdır. İstediğiniz kadar klima, televizyon, internet kullansanız da tüm faturalar ücretlere dâhildir. Bu yüzden aklınızı hiçbir şeye vermeden eşinizle doyasıya tatil yapabilirsiniz. Titiz insanların en sevdiği özelliklerden biriyse her hafta yapılan temizliktir.

Siz yerleşmeden önce yapılan ilk temizlikten sonra her hafta çarşaflardan yorganlara ve örtülere kadar detaylı temizlik yapılmaktadır. İç dekorasyondan dış dekorasyona kadar sizi büyüleyecek olan balayı villaları ile verdiğiniz ücrete değeceğini göreceksiniz. Otellere kıyasla cazip fiyatlardan kiralama fırsatı bulunan evler, günlük, haftalık, aylık olarak hizmete verilebilmektedir. Kalacağınız kişi sayısını ve bahçe, havuz gibi detayların planlamasını yaparak, daha maliyetli bir villa tatili geçirebilirsiniz. Balayı villaları konusunda tecrübesizseniz bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.