FARKLI BİR TATİL KEYFİ

FARKLI BİR TATİL KEYFİ
FARKLI BİR TATİL KEYFİ

İnsanların en büyük eğlencesi, farklı bir tatil keyfi yaşamaktır. Çünkü koca bir yılın yorgunluğunu atmak ve yeni bir yıla hazırlanmak için huzurlu ve güzel bir tatil yapmak en doğal hakkınızdır. Akdeniz Villam ailesi olarak sizlere, tatilin keyfini farklı bir şekilde çıkarmanıza katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz.

Tatilinizi ister deniz kenarında, isterseniz de tabiat ve doğa ile baş başa yapabilirsiniz. Özellikle muhafazakâr ailelerin, ortak kullanım alanları olan sahil ve havuzları kullanmamaları, onların rahat edebileceği ortamı sağlama ihtiyacı doğurmuştur. Bu ihtiyaca cevap vermek için hazırladığımız muhafazakâr alanları görmek isteyeceksiniz. Öncelikle muhafazakâr kiralık villalar hazırlanırken, havuzların etrafı dışarıdan görülmeyecek şekilde çevrilmiştir. Böylece ev halkı, çoluk çocuk rahatlıkla havuzlarımızda eğlenebilme imkânı bulacaklardır.

Arzu ederseniz jakuzili villalarımızı da kiralayabilirsiniz. Kiralık yazlık villalar sizlerin hizmetine sunulurken, eşyalı ve tamamen temiz bir şekilde kullanıma hazır hale getirilecektir. Ayrıca villanızda yaşanabilecek arızalara müdahale için teknik personelimiz hazır bulundurulacak ve ihtiyacınız halinde size hemen yardımcı olacaklardır.

Neden Bu Villaları Tercih Etmeliyim?

Villalarımızın en büyük özelliği, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiş olmasıdır. Genelde dindar ailelerin tercihi olan muhafazakâr kiralık villalar, son zamanlarda diğer vatandaşlarımızın da ilgi odağı haline gelmiştir. Dağ ve orman manzarası arasında, cıvıl cıvıl kuş seslerini duyarak uyanmak, sonra havuz keyfi yapmak sadece siz ve ailenize özel olacaktır. Böylece barbeküsü, çardağı ve havuz başında mangal keyfiyle eşine doyum olmayan bir tatil geçireceksiniz.

Sizlere Akdeniz Villam olarak sunduğumuz kiralık yazlık villalar, yurt içi ve yurt dışı misafirlerimize kendimizi tanıtmamız için bir fırsattır. Genç çiftlerimiz de tatilini bizimle geçirmek için balayı villalarımızı kiralamak için bizi arayabilirler. Kendinizi ve ailenizi bu yaz tatilinde şımartın ve villalarımızın birini kiralayarak farklı bir tatil keyfi yaşayın. Firmamızın elemanları 7/24 sizlere hizmet etmek için çalışmaktadır. Hayallerinizi geç kalmadan gerçekleştirin ki daha sonra keşke demek zorunda kalmayın. Erken rezervasyonlarımızdan yararlanmak için bizleri telefondan arayın. İnternet sitemizden kiralık villalarımızın hangisinde tatil yapacağınıza karar verebilirsiniz.