İŞTE TATİL BUDUR

İŞTE TATİL BUDUR
İŞTE TATİL BUDUR

Bir yıl boyunca çalışıp, didindiniz. Gerek ev hayatının omuzlarımıza yüklediği sorumluluklar, gerekse de iş hayatınızın o bitip tükenmez karmaşasıyla boğuşup durdunuz. Bir yandan eşinize karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirebilme telaşı diğer bir yandan da çocuklarınız ile okul, kurs, ev arasında köşe kapmaca oyunu. Bütün bunların yanında bir de bitmek tükenmek bilmeyen trafik çilesi.

Herkesin en doğal hakkıdır aile ile geçirilecek güzel bir tatil. Son tatilinizi hatırlıyor musunuz? Hani gittiğiniz o tatil yöresinde iç içe geçmiş yapılardan oluşan kaldığınız yeri. Odaların neredeyse özel bir anınızı paylaşamayacak kadar yakınlığını. Neydi o kalabalık. Mahşer yeri sanki. Yerlisi, yabancısı, genci, yaşlısı hepsi orada. Oysa sizin belirli bir inancınız ve inanç değerleriniz var. Hapis oldunuz belki de cennet diye gittiğiniz yerde. Keşke gitmeseydim dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Ama bunun hayalini de bir yıldan beri kuruyordunuz.

En son, ne zaman istediğiniz standart ve kriterlerde bir tatil yaptınız?

Akdeniz Villam olarak siz değerli müşterilerimizin hayata bakış açışı, inanç ve yaşama değerlerinize önem veriyoruz. İstediğiniz standart ve kriterlerinizi karşılayacak kiralık yazlık villalar veya muhafazakâr kiralık villalar ile ailenizle birlikte gönül rahatlığı içerisinde geçireceğiniz tatil fırsatları sizleri bekliyor.

Akdeniz Villam olarak her biri bu işin uzmanı, tecrübeli, güler yüzlü personeli ile sizleri ailemizin bir üyesi olarak görmekteyiz. Tatilinizin güvenli, konforlu ve kaliteli geçmesi için tüm personelimiz yedi gün yirmi dört saat süresince sizin emrinizde olacaktır.

Muhafazakâr kiralık villalar konseptimiz ile daha önce gidip de yapamadığınız tatilleri geride bırakacak, hayal ettiğiniz ve özlemini çektiğiniz sıcacık samimi bir tatil fırsatını yakalayacaksınız.

İnandığınız değerler doğrultusunda, gözlerden uzakta, aileniz ile birlikte muhteşem bir tatil sizleri bekliyor. Akdeniz Villam çok çeşitli tatil seçeneklerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur. Çukurbağ, İncebel, İslamlar, Kördere, Sarıbelen ve Üzümlü mevkilerinde bulunan villalarımız artık sizlerin emrindedir.

Akdeniz Villam kaliteli hizmet, aradığınız konfor ve uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimizi hayallerinizin de ötesinde şartlar ile misafir etmekten onur duyacaktır.