Kalkan kiralık villa

Kalkan kiralık villa
Kalkan kiralık villa

Tatilinizi otelde geçirmek istediğinizde, herşey dahil, tam veya yarım pansiyon şeklinde konaklama seçenekleriyle karşılaşırsınız. Eğer alkol kullanma alışkanlığınız yoksa, yerli ve yabancı içkilerin yoğun olarak tüketildiği 'herşey dahil konsepti' sizin için uygun seçenek olmayacaktır. Tam pansiyon konaklamalar, 3 ana öğün sırasında herşeyin serbestçe yenilip içildiği ancak ara öğünlerde aldığınız herşeye ödeme yapmak zorunda olduğunuz seçeneklerdir.

Çocuklarınız varsa, onlar her an acıkıp susadıklarından, yarım pansiyon konaklama da sizin için elverişli olmaz. Çok sayıda bireyden oluşan bir aile yapısı için tatili otelde geçirmek çok pahalıya mal olur. Villalar 5-8 kişinin rahatlıkla tatil yapıldığı evlerdir. Ancak daha kalabalık bir grup ile tatil yapacaksanız, sizin için villa önerilerimiz de olacaktır. Bazen lise ceya üniversite arkadaşları eski günleri yad etmek adına birlikte tatile çıkmak isteyebiliyor. Ya da farklı ülkelerde yalayan kardeşler ya da akrabalar birlikte tatil geçirmek isteyebiliyor. İşte tam bu noktada villa kiralamak hep bir arada olabilmek ve ekonomik tatil için uygun bir seçenektir.

Tatillerde otel konseptini seçerseniz muhafazakar kadınlar yüzerken haşema kullanmak zorundadır. Ve maalesef bu giysi kullanıldığında güneşlenmek mümkün olmaz. Korunaklı villa tatil seçeneği ile muhafazakar aileler için tatil daha özgür hale getirilmişlerdir. Tesettürü tercih eden bir kadın da doğal güneş ışığı ile bronzlaşmak isteyebilir. Mayo kullanmak ve hafif olan bir giysiyle yüzmek isteyebilir. Kiralık villa seçeneği bu tip durumlar için en ideal yerlerdir.

Kiralık yazlık çevresi yüksek ve sık ağaçlarla, sarmaşıkların sardığı çit ile veya yüksek duvarlarla korunaklı hale getirilmiştir. Ailenizde yaşlı olan, engelli olan bireyler de varsa kalabalık olan otellerde tatil geçirmek bu insanlar tarafından zor olmaktadır. Sizin veya ailenizden birinin geçirdiği bir rahatsızlık varsa, bu nedenle de diyet yapmak zorundaysanız kiralık villa tatil seçeneği sizin için bulunmaz bir kaftandır.

Korunaklı Villalar Özel Hayata Saygı Gereği Oluşturulmuş Konaklama Konseptidir.

Korunaklı villalar ya da diğer bir ifadeyle muhafazakar villalar, bazı aile yapıları için kurtarıcı niteliğindedir. Bu tğr villalarda teras ve havuzun dışarıdan görülebilmesi engellenmiştir. Bu engelleme sık dokulu sıralı ağaçlar, duvar veya perdeler ile olmaktadır. Bu tür villalar muhafazakar ailelerin yanısıra balayı dönemlerinde sıklıkla tercih edilir. Balayı döneminde eşler başbaşa kalmak, daha özgür olmak ve hayatlarının da başkaları tarafından görülmesini istemezler.

Lüks Kiralık Yazlık Konseptinde Villanın Kendine Ait Havuzu Var

Lüks kiralık yazlıklar kendine ait bahçenin ve havuzunun olduğu yazlıklardır. Bu yazlıklar genelde site içerisinde olan, güvenlik hizmeti bulunan, periyodik olarak havuz ve bahçe bakımının yapıldığı yazlıklardır. Kendine özel bahçesi içinde bulunan kamelyasında çayınızı sevdiklerinizle birlikte yudumlayabilirsiniz. Lüks villa içerisinde her türlü tesisatın bakımı periyodik olarak yapılmaktadır.

Yangına ve gaza karşı dedektörler konulmuş, acil bir durumda sinyal güvenlik birimlerine ulaşmaktadır. Kalkan kiralık villa içerisinde tatiliniz sırasında ihtiyaç duyacağınız her türlü mini mutfak aletleri, fırın, çamaşır makinesi, tekevizyon bulunmaktadır. Yazlıkların bazılarında banyonun daha keyifli olması için jakuzi de konulmuştur. Tatilinizi keyifli geçirebilmeniz için cillanın temizlik ve düzeni konusunda deneyimli kişiler tarafından yapılmıştır.

Akdeniz Bölgesi'nde mayıs- eylül arası turizm potansiyelinin yüksek olduğu aylar olduğundan bu aylarda villa kiralamak oldukça masraflı olabilir. Ancak kısıtlı bir bütçeniz varsa, sezonun daha düşük olduğu dönemlerde villa kiralamanızı öneririz. Bu dönemlerde havuzun rahatça kullanımını sağlamak için havuz suyu ısıtılmaktadır.

telefon numarası whatsapp ikon