Kaş Kalkan Kiralık Villalar

Kaş Kalkan Kiralık Villalar
Kaş Kalkan Kiralık Villalar

KAŞ, KALKAN KİRALIK VİLLALAR

Son yıllarda Hotel ve pansiyonların yanı sıra villa turizmiylede kaş bölgesi lider olmaya devam etmektedir. Biz Akdeniz Villam olarak buraya gelen misafirlerin ne istediği anlamakta ve onların ihtiyaçları doğrultusunda çalışma planlarımızı yapmaktayız. 2017 yılı içerisinde 1925 aileyi kalkan ve kaş bölgesinde villalarımızda  ağırlamanın haklı gururunu yaşamaktayız. Tüm misafirlerimizi en iyi şekilde karşılama ve villa tanıtımını yaparak bir sonraki yıllara Akdeniz Villamı bir adım daha ileri taşımanın ve Akdeniz bölgesinin lider kiralama firması olması yolunda adımlarımızı atmaktayız. Hizmet sektörü tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de zor bir meslek, ama biz bu yola çıkarken bunun bilincinde ve doğrultusunda hedeflerimizi belirlerdik. Hedeflerimiz sabit hizmetimiz daimdir.

Kaş ve Kalkan'da bulunan tüm kiralık villalarımızın tamamını yerinde tespit edip incelemelerimizin ardından pazarlamaya sunmaktayız. Ayrıca bu villalarımızın yıl içersinde değişen ve güncellenen tüm bilgilerinin takıbi firmamız tarafından takip edilmektedir. Misafirlerin yıl içersinde tercih ettiği ve kiralama yaptığı villalarımızda rahat ve huzurlu bir tatil geçirmesi bizim için çok öenemlidir. 

Akdeniz Villam ekibi olarak villalarımızda konaklayan misafirlerimiz 7/ 24 iletişim numaralarımızdan bize ulaşmakta ve tatil boyunca istek ve arzuları takip edilmektedir. Ortaya çıkabilecek aksaklıklar için en kısa sürede müdale edilmekte ve sorunun giderilmesi için büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

KURUMSAL AKDENİZ VİLLAM

 

telefon numarası whatsapp ikon