Kiralık Yazlıklar

Kiralık Yazlıklar
Kiralık Yazlıklar

YAZLIK VİLLALAR

Tatilinizi ailenizle birlikte hep beraber geçirebileceğiniz yorucu ve stresli geçen iş yaşamının  ardından tatilinizi  kiralik villalarımızda size özel havuzlu kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği, otel ortamlarında bulamayacağınız rahatı ve huzuru size yazlık villalarımızda sunmaktayız. Bölgemizde bulunan 300'den fazla villada bu tatil imkanını sizlere Akdeniz Villam ailesi olarak sunmaktayız. 

Yaz aylarında tatilciler tarafından yoğun taleb gören villalarımız sevdikleriniz ile birlikte uygun fiyata kaliteli bir tatil geçirmesini sağlamaktadır. Son yıllarda  villalarımız kapalı havuzlu ve ısıtma havuzlu seçenekleri ilede  kış turizminin gelişmesi için de  atılımlar yapılmaktadır. Kalabalık ailelerimizide unutmadık tabiki bu arada özellikle bayramlarda bir arada tatil yapmak isteyen aileler içinde 16 kişiye kadar yazlık villa seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Son yıllarda muhafazakar ailelerimiz  korunaklı havuzlu villalarımız tercih etmektedirler. Tatilini gözlerden uzak, rahatsız edilmeden huzurlu bir ortamda yapmaktadırlar bu sayede. Yanlızca kendinize özel bir tatil planlıyorsanız akdeniz villam tercih sebebiniz.

Antalya, Kaş ve Kalkan'a gelen tatil severler için burada hayat yeni başlıyor. Tüm tatil süresi boyunca bir çok aktiviteyi sizlere burada bulunan yerel firmalar tarafından sunulmaktadır. Özel tekne turu, balık turu, cip safari, kanyon turu, tarihi eserlerimizin bulunduğu kültür turlarıda burada sevenleri için son derece cazip fiyatlara sunulmaktadır. Ayrıca kendinizde bu aktiviteleri yapabilir, organize edebilirsiniz. Bölgemiz kültürel güzelliklerinin yanı sıra doğal güzellikleri (mavi bayraklı plajları altın sarısı kumsalları) ile  bilinmektedir.

Kiralık Villa seçeneklerimizi inceleyen misafirlerimiz için bir çok seçenek bulunmaktadır.  İndirimli ve ekonomik villa seçeneklerimizde sayfamızda mevcuttur. Güvenilir ve kaliteli bir tatil planı hayel edenler için villalarımızı inceleyip Akdeniz Villam'a iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz....

İYİ TATİLLER.....