Konforu Arayanların Adresi

Konforu Arayanların Adresi
Konforu Arayanların Adresi

Ülkemizin dünyaca tanınmış adresleri günümüzde yeni bir tatil sektörüyle canlanmaya devam ediyor. Yazlık tatil villaları olarak adlandırılan lüks evler, otellerin yerini yavaş yavaş almaya başladı. Bunun sebebi ise kabalıktan ve gürültüden uzaklaştırarak, doğaya ve kendi özünüze dönmekte yardımcı olmasıdır. Bütün gereksinimlerinize uyan villalar, eşya sorunu olmaksızın valizinizi alıp yerleşmenizi sağlıyor.

Üzümlü, İslamlar, Kaş, Kalkan, Dalyan, Fethiye gibi adı sürekli duyulan ünlü mekânlarda bulunan villaların amacı tatil severlerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktır. Yaz aylarının bunaltıcı sıcağından kaçarak, kendinizi serin sulara bırakmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yaz serinini bu alanlarda tüm teninizde hissederek ferahlayabileceksiniz. Ayrıca ısınma sorunu olmayan bu yapılar artık kışın da tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Özel havuz, bahçe ve iç ısıtmasının bulunmasından dolayı kış mevsiminde de oldukça rağbet görüyor.

Tatil Anlayışı Değişiyor

Tatil denince akla deniz, kum ve güneş geliyor olabilir. Fakat kiralık villa seçenekleri ile bu anlayış biraz değişiyor. Evlerin daha teknolojik bir hal alması sayesinde huzuru ve sakinliği arayanlar da dört mevsim buraları tercih edebiliyorlar. Özellikle iş insanları belli projelerini sakin zihinle tamamlamak için sıklıkla uğramaktadırlar. Bunun yanında kalabalık arkadaş grupları da iş stresinden uzaklaşmak için yılın birçok gününde kaçamak yapmaktadırlar. Villalar sadece konaklama imkanı sunmuyor, içerisinde bulunan özellikleri sayesinde eğlenceyi de ayaklarınıza kadar getiriyor.

Sinema salonu, sauna, hamam, jakuzi, oyun salonu, sınırsız internet, havuz, bahçe ve teras gibi farklı imkanlarla tatil yapmanın anlamını değiştiriyor. Günlük, haftalık, aylık ve sezonluk olarak kiralama seçeneklerinin bulunduğu villalar, güvenilir ve kaliteli mekanlardan biri haline gelmiştir. Kamera ve uyarı sistemleriyle de sizi ve ailenizi her daim güvence altına almaktadır. Villa kiralamanın yanında 7/24 ek hizmetler de bulunduğu için her sorununuza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Ekonomik Villalar

Kalacağınız gün ve kişi sayısına bağlı olarak değişen fiyatlar, diğer tatil seçeneklerinin aksine yüz güldürmektedir. Mutluluğunu artırmak isteyen balayı çiftleri, yabancı gözlerden uzak kalmak isteyen muhafazakar aileler ve şehrin stresini atmak isteyen arkadaş grupları için en uygun fiyatlar burada. Konaklama haricinde bölgede tekne turları, trekking, yamaç paraşütü, tarihi ve turistik alan gezileri gibi farklı aktivitelere katılabilirsiniz. Günlük 200 TL’den başlayarak özeliklerine göre giderek artan fiyatlar bulunmaktadır. Bu fiyatlar otellerin özellikleriyle kıyaslandığında gayet makul olduğu görülmektedir. Size sınırsız özgürlük sunan, kurallarını kendinizin koyduğu bir tatil yapmak özel havuzlu villalar yazlıklar ile oldukça kolay. Villa seçimi konusunda kararsız kaldıysanız, bizleri arayarak fikir edinebilirsiniz.