Korunaklı Havuzlu Jakuzili Villalar

Korunaklı Havuzlu Jakuzili Villalar
Korunaklı Havuzlu Jakuzili Villalar

Muhafazakar villa tatili diğer tatil anlayışlarına alternatif olarak son yıllarda ortaya çıkmış yeni bir tatil seçeneğidir. Mutahasip olarak bildiğimiz ailelerimize özel havuzlu  ve korunaklı villa seçeneklerimizi sunmaktayız. Tüm islami tatil villalarımız doğa ve orman içerisinde kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği 5 yıldızlı hotel konseptine uygun  villalarımız da tatilinizi geçirmenizi sağlıyoruz. Bu tatil anlayışımızın en önemli noktası tüm aile bireylerinin tatil boyunca bir arada olması ve tatilini hep beraber geçirebilmesidir. Böylece tatilinize ayırmış olduğunuz zamanızı ailenizle doyasıya huzurlu bir şekilde hep beraber geçirebilmektesiniz. 

Her villamızın kendine has özellikler bulunmakta olup tüm seçeneklerimizi sizlerle paylaşmaktayız. Tüm villalarımızda ortak ve müstakil yüzme havuzu bulunmaktadır. Bazı villalarımızda ise korunaklı havuz ve ısıtmalı havuz seçeneklerini misafirlerimize sunmaktayız. Korunaklı havuzlu villalarımızda havuzların etrafı tamamen kapatılmış olup dışarıdan gözükmeme özelliği kazandırılmıştır. Bu kapatma sistemi sayesinde havuzumuz ve terasımız korunaklı hale getirilmiş olmaktadır. Bu tip muhafazakar korunaklı villalarımız islami aileler ve diğer aileler tarafından da rağbet görmektedir. Tatil cilerimiz dışarıdan görünmemek ve havuz keyfi yaparken diğer insanlar  tarafından  izlenmek gibi kaygılardan da uzaktırlar.  Korunaklı havuzlu villalarımızda havuz ve bahçe bakımı sabah 6 ile 9 saatleri arasında yapılmaktadır. Villalarımızın tamamının havuz terasında ve bahçe içersinde mangal ve barbekü bulunmaktadır.

Akdeniz Villam sizin istek ve arzularınıza en iyi şekilde karşılamak için farklı lokasyonlarda  doğa ile iç içe onlarca farklı seçenekleri sizlere sunmaktadır.

telefon numarası whatsapp ikon