Korunaklı Havuzlu Villaların Özellikleri

Korunaklı Havuzlu Villaların Özellikleri
Korunaklı Havuzlu Villaların Özellikleri

İstediğiniz standartlara uygun bir villa tercihi yaparak, tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Korunaklı havuzlu villalar, adı gibi gizliliğe önem veriyor. Bir tatilde en önemli şeyin mahremiyet olduğunu düşünenler için havuzların çevresi kapatılarak, yabancı gözlerden uzak tutuluyor. Böylelikle aileniz ve siz güvenlik sorunu olmadan size özel havuzda saatlerce yüzerek, şezlonglarda güneşlenebilirsiniz. Kişi sayısı fark etmeksizin geniş iç kapasiteleri sayesinde ister bir kişi ister on beş kişi konaklayabilirsiniz.

Kişi sayısı arttıkça dubleks ve tripleks villalarla daha konforlu tatil yapabilirsiniz. Özellikle iki aile birleşerek gidenler, dubleks evler ile altlı üstlü konaklayabiliyorlar. Aynı zamanda insan faktöründen uzak olduğu için gürültüden ve karmaşadan hoşlanmayanlar için güzel bir alternatif sunuyor. Havuzun yanı sıra bir oda gibi şık tasarlanmış teras sayesinde evinizden manzarayı seyredebilirsiniz. Şık ev mobilyaları, elektronik cihazlar, modern beyaz eşyalar, internet ve rengarenk dizayn edilmiş bir ev ile göz zevkinizi de düşünen yapılardandır. Lüks tatili otellerden daha uygun fiyatlara ayağınıza getiren korunaklı havuzlu villalar, tatil bitiminde mutluluğu yüzünüzden eksik etmeyecektir.

En Güzel Tatil Bölgeleri

İslami yaşam tarzını benimsemiş insanlar Ege ve Akdeniz başta olmak üzere Türkiye’nin en ünlü yerlerinde erken rezervasyon imkanlarından yararlanmaya başladı bile. Şehirlerin yanı sıra tatil için en çok tercih edilen beldeler; Kalkan, Kaş, Fethiye, Bodrum, Alaçatı ve Çeşme oluyor. Daha çok bulunduğunuz konuma yakın yerleri tercih ederek, masraflarınızı azaltabilirsiniz. Buralarda bir villa tercihi yapanlar sadece kendileri için değil misafirlerini de ağırlayabileceği bir ev kiralaması yapabiliyorlar. Uzun yıllar görmediğiniz dostlarınız ve akrabalarınızla eski günleri yad edebilirsiniz.

Ulaşım sağlamak için otoparklı villaları seçerek kendi aracınızla gelebilir veya firmamızın araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Korunaklı havuzlu villalar, balayını bir arada geçirmek isteyen çiftler için unutulmaz anları da beraberinde getiriyor. Etrafında fazla ev de barındırmadığı için evli çiftleri rahatsız edecek herhangi bir olumsuzluk da yaşanmıyor. Yeni evli olmak zorunda değilsiniz, eşinize romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu yerler tam size göre. Mutluluğunuzu ve aşkınızı uzun süre muhafaza edecek özel villalar, geçmişe dönük güzel anılar bırakacaktır. İhtiyaçlarınıza, zevkinize ve bütçenize göre bir villa seçmek için web sitemizi kullanabilirsiniz.