Lüks Kiralık Villa

Lüks Kiralık Villa
Lüks Kiralık Villa

Geniş ailelerden, arkadaş gruplarına ve kalabalık topluluklara kadar firmamızın sağlamış olduğu birçok tatil fırsatı sizleri bekliyor. Lüks kiralık villalarımızın arasında yer alan balayı villaları ve muhafazakâr villalar, en çok tercih edilen evlerimizdendir. Hiçbir otel odasında bulamayacağınız özellikleri barındıran bu evler, huzur ve eğlenceyi bir arada barındırıyor. Geçireceğiniz kısa süreli tatilin uzun süre unutulamayacak anılara dönüşmesini sağlayacaktır.

Lüksü ve ekonomikliği içinde barındıran bu yerler, ülkemizin en çok sevilen şehirlerinde ve tatil alanlarına inşa edilmiştir. Son yıllarda giderek yaygınlaşmaya başlayan bu tatil türü, otellerin kalabalık ve gürültülü ortamına karşı sakinliği vaat ediyor. Tatil beldelerinin farklı alanlarına inşa edilen bu yerleri tercih ederken özenle dikkat etmelisiniz. Yatak odası, banyo, oturma odası, havuz ve bahçe seçeneklerine göre fiyatlandırılan lüks kiralık villalar, estetik görüntüsüyle yeni nesil tatilcilik anlayışına damga vurmuştur. Akdeniz ve Ege’nin en güzel alanlarında doğanın sesini dinleyerek bir tatil yapmak artık çok kolay.

Lüks Kiralık Villalarda Bulunan Özellikler

Öncelikle hiçbir yerde bulamayacağınız ferahlığı, huzuru ve dinginliği size sunmaktadır. Kuş cıvıltılarıyla uyanmayı ve gece yıldızları seyrederek uyumayı vaat etmektedir. Denizden yüksek alanlarda gökyüzüne yakın uyumak lüks kiralık villalar sayesinde gerçek oluyor. Rüyalarınızı süsleyecek evler birçok tatil cennetinde yerini almış vaziyette. Muhafazakâr olan aileler ve gözden uzak yaşamak isteyenler içinde özel evlerimiz bulunmaktadır. Bunların etrafı çitlerle çevrili ve kapalı olup, sadece sevdiklerinizle vakit geçirmek için tasarlanmıştır.

Lüks kiralık villalarımızın hepsi kendine has dokusu ve mimarisiyle tasarlanmıştır. Her birini gezdiğinizde farklı şeyler hissedeceksiniz. Orman manzaralı, denize sıfır, deniz manzaralı gibi çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca her biri özel havuzlu olup, sadece size tahsis edilmiştir. İster havuzda eğlenebilir ister bahçesinde mangalın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca tamamen dayalı döşeli olmasından dolayı, size sadece eşyalarınızı alıp yerleşmek kalıyor. Dolaplar, beyaz eşyalar, TV ünitesi, oyun konsolu, sınırsız internet gibi çeşitli özellikler, lüks kiralık villaların en önemli avantajlarındandır. Kısa bir tatil sonunda enerjinizi depolayarak, yeni yıla bomba gibi hazırlanmak sizin elinizde.

Lüks Kiralık Villa Fiyatları

Sunduğu avantajların yanında fiyatları oldukça cazip olan lüks kiralık villalar, ilk defa kiralayanları şaşırtacaktır. Günlük olarak bahçe ve havuz temizliği yapılan evlerimizde haftada bir gün ev için temizlik yapılmaktadır. Bu süre içinde sahile inebilir, çevreyi gezebilir, turistik ve kültürel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Otellerde tek bir odada kalmak üzere verdiniz binlerce lira yerine aynı fiyata daha huzurlu bir tatil yapmak zor değil. Hemen bizi arayın ve kampanyalarımızdan faydalanın. Uygun fiyatlara en kaliteli lüks kiralık villalar bir tık ötenizde.