MUHAFAZAKÂR TATİL İÇİN EŞSİZ BİR SEÇENEK

MUHAFAZAKÂR TATİL İÇİN EŞSİZ BİR SEÇENEK
MUHAFAZAKÂR TATİL İÇİN EŞSİZ BİR SEÇENEK

Ülkemizde son yıllarda artan muhafazakâr hassasiyetler, tatil planlamaları esnasında da muhafazakâr tatil alternatifleri sunan bizim gibi firmaların yükümlülüklerini arttırmaya başlamıştır. Güzel yurdumuzda muhafazakâr tatil hizmetleri sunma konusunda bir numaralı Akdeniz Villam olacaktır iddiamızın bir göstergesi olarak, muhafazakâr kiralık villalar konseptinde yeni bir çığır açmış bulunuyoruz. Akdeniz Villam olarak siz değerli ailelerimize Kördere, İslamlar, Üzümlü, Sarıbelen, Çukurbağ ve İncebel mevkilerinde Muhafazakar Kiralık Villalar seçenekleri, uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır.

Akdeniz Villam olarak sadece muhafazakar aileler için değil her türlü konseptte tatilini geçirmek isteyen müşterilerimize özel villa seçeneğimiz de vardır.

Villa tiplerimiz;

  • Lüks villalar,
  • Muhafazakâr villalar,
  • Ekonomik villalar,
  • Balayı villaları,
  • Denize yakın villalar,
  • Deniz manzaralı villalar ,
  • Kiralık apartlar,
  • Isıtma havuzlu villalar olarak,

Biz sizlere hizmetin hazzını yaşamak için sizin talepleriniz doğrultusunda hazırladığımız villalar ile 7/24 hizmetinize devam etmekteyiz. Akdeniz Villam ile anlaştığınızda tatiliniz süresince hayat tarzınızı biz şekillendiririz. Özellikli olan villalarımız siz değerli muhafazakâr ailelerimize özel olarak hitap etmektedir. Yalnız sizin ve aile fertlerinizin birlikte faydalanabileceği tam korunaklı havuz keyfi, size özel alanlarda güneşlenme, hatta balkonda dahi yalnız size ve ailenize ait olan alanların teşkil edildiği çok özel mekânlarda tatil fırsatı sunmaktayız.

Villalarımızı ister deniz manzaralı, isterseniz doğa manzaralı olarak kiralayabilir ve kendinizi “first class” hissedeceğiniz villa keyfini bizimle yaşayabilirsiniz.

Yılların getirdiği tecrübe, kurumsal ve profesyonel hizmetlerimiz sayesinde, müşteri memnuniyetini hedefleyen ve bunun için elinden geleni yapan bir personel profiline sahibiz. Tüm personelimiz, sizlere hizmet edebilmek ve tatilde kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için tüm detayları düşünmüşlerdir.

Akdeniz Villam kurulduğu günden itibaren siz değerli vatandaşlarımıza unutamayacakları bir tatil vaat etmektedir. İster muhafazakâr bir anlayışa sahip olun, isterse sadece sakin bir ortamda güzel bir tatil yaşamak arzusunda olun, Akdeniz Villam size uygun tatil alternatiflerini önünüze serecek ve tadının damağınızda kalacağı bir tatil sürecini deneyimlemenizi sağlayacaktır. Güzel bir tatil için tüm müşterilerimizi eşsiz tesislerimize davet ediyoruz.