Muhafazakâr Villalar

Muhafazakâr Villalar
Muhafazakâr Villalar

Ülkemiz insanı gelenek ve göreneklerine bağlı, genel itibarıyla bakıldığında ise diğer ülke milletlerine göre çok daha muhafazakâr yapıda kişilerden oluşmaktadır. Din ve töreler kaynaklı bu yapımız, son yıllarda çok daha fazla seviyede toplum üzerinde etkili olmaya başlamıştır. Bununla birlikte, muhafazakâr insanların artması ve ekonomik olarak daha iyi bir seviyeye gelmelerinin de başlaması ile birlikte hizmet sektöründe onlara yönelik çalışmalar da oldukça artmaya başlamıştır.

Birçok sektörde görülen muhafazakâr ailelere yönelik sunulan hizmetlerin artmasına paralel olarak, turizm sektöründe de pek çok talep gelmiştir. Buna binaen ailelerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, dini hassasiyetlere dikkat edilerek tatil planlaması yapılmaya başlanmıştır. Turizm firmaları da müşterilerine muhafazakâr tatil seçenekleri sunmaya başlamışlardır.

Muhafazakâr Tatil ve müşteri hassasiyetlerine saygılı olma konusunda öncü olan firmaların başında gelen Akdeniz Villam, sizler için muhafazakâr tatil villası seçenekleri ile karşınızdadır. Kördere, İslamlar, Üzümlü, Sarıbelen, Çukurbağ Ve İncebel Mevkilerinde konuşlu bulunan villalarımız içerisinde her türlü konfor düşünülmüş ve sizlerin rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için hiçbir detay atlanmamıştır.

Muhafazakâr tip villalarımız, dış etkiler ve yabancı gözlerden tamamen uzak ve korunaklı olarak tesis edilmişlerdir. İçerisinde havuz ve hatta jakuzi seçenekleri bile bulunan villalarımızda, yaşanabilecek her türlü ihtiyacınız için Akdeniz Villam yetkili personeli tarafından 7 gün 24 saat prensibine göre hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensibinden kesinlikle taviz verilmemekte ve tatile gelmiş müşterilerimizin unutamayacakları güzellikte huzurlu bir tatil geçirmeleri sağlanmaktadır.

Akdeniz Villam, muhafazakâr özellikteki villarını merkez bölgelerden veya diğer villa ve yazlık bölgelerinden bir miktar uzak taraflarda inşa ettirmiştir. Bunun en önemli nedeni ise, müşterilerimizin talepleri ve onların dini hassasiyetlerine duyulan sonsuz saygıdır. Bu sayede muhafazakâr ailelerimiz, havuz ve villamızdaki diğer imkânları gönüllerince ve diledikleri gibi kullanarak hiç endişesiz olarak tatil yapmanın keyfini yaşamaktadırlar. Zaten bir tatilden beklenen de yıl içinde oluşan stres ve yorgunlukları atmak, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve yeni döneme daha dinç ve moralli bir şekilde hazırlanmaktır. Bunun yapılabilmesi de Akdeniz Villam fırsatları ile sunulan muhafazakâr villa seçeneklerimiz içerisinde fazlası ile mevcuttur.

Akdeniz Villam ve Sunvitalia Property Management; müşterilerinin talepleri ve kriterleri uyarınca tatillerini şekillendiren kurumsal ve profesyonel ölçütler içerisinde görev yapan bir firmadır. Biz standart paketler sunarak, müşterilerimizi belli kalıplara sokmak yerine, sizin belirlediğiniz seçenekler için kendimiz ayarlıyor ve tatil düzenini belirliyoruz. Sunduğumuz tüm kiralama hizmetlerinde, talepleriniz detaylı olarak değerlendiriliyor ve talebinize en uygun tatil seçeneği sizin karşınıza çıkarılıyor. Bu sayede de mutlu müşteriler ve huzur dolu bir yaz tatili imkânı sağlanıyor.  Profesyonelliğimizin gereği olarak, sipariş alana kadar değil, tatiliniz esnasında da bize her an ulaşabileceğiniz kusursuz bir hizmet vermekteyiz.