Sürprizlerle Dolu Villada Balayı Tatili Fırsatı

Sürprizlerle Dolu Villada Balayı Tatili Fırsatı
Sürprizlerle Dolu Villada Balayı Tatili Fırsatı

Yeni evlenen her çiftin muhakkak bir balayı planı bulunur. Özellikle düğün hazırlıkları gibi sıkıcı ve stresli yollardan geçen her çift birbirine vakit ayırmak ve dinlenmek ister. Bunun için yapılan balayı planlarında pek çok seçenek bulunur. Ülkemiz denizlerle çevrili olması ve 4 mevsimi yaşaması bakımından tatil için oldukça elverişli ülkelerden bir tanesidir. Konaklama için pek çok alternatif olsa da çiftler toplu konaklama tesisi olan otelleri tercih etmek istemeyebilir. Bu noktada karşımıza balayı villaları çıkıyor. Hem çiftlere gözlerden uzak, hem de konforlu bir tatil imkanı sunan bu villalar ülkemizin farklı bölgelerinde bulunmaktadır. Özellikle Ege ve Akdeniz bölgesinde yoğun olmakla birlikte pek çok ilde bu tip villalara rastlamak mümkündür.

Kiralık Balayı Villalarını incelemek için tıklayın

Balayı Çiftleri İçin İdeal Konaklama

Otellerde ortak alan niteliğinde pek çok bölüm bulunmaktadır. Dinlenmek için en ideal ortam ise odalardır. Fakat balayı villaları her alanın kişisel olduğu bir bölümdür. Ayrıca kenarlarının çevrili olması bakımından oldukça gizli bir alan sunar. Yeni evli çiftler ise oda dışında kişisel ve gizliliğin korunduğu alanlarda günlerini geçirmek isteyebilir. Bu anlamda en çok tercih edilen mekanlardan olan villalar korunaklı olmaları bakımından da avantaj sağlamaktadır. Bu tür villaları otellerden ayıran daha pek çok özellik yer alır. Özellikle banyo, tuvalet, salon ve yatak odası gibi farklı alanların yer almasının yanı sıra bu tip villaların jakuzili olanları da balayı çiftleri için çok fazla tercih edilmektedir.


Balayı Villalarının Avantajları

Tatilde kendine ait bir havuz isteyenlerin tercihi olan balayı villaları aynı zamanda şömine gibi çok farklı özelliklere de sahiptir. Çiftler tarafından çok fazla rağbet gören bu villalar bahçede vakit geçirmek için de ideal olmaktadır. Özellikle havuzda gizliliğe önem verenler için de etrafın çevrili olması avantaj sağlayacaktır. Bu tip villalar aynı bölgede olsa dahi birbirine mesafeli olarak inşa edildiğinden dolayı gizlilik endişesi de ortadan kalkmaktadır. Sayfamız üzerinde yer alan villaları inceleyebilir ve erken rezervasyon avantajlarından yararlanarak unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Villa fiyatları ise kapasite, bölge ve villa özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Villaları ve özelliklerini yine Akdeniz Villam sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Balayı, yeni evli çiftler için hayatlarının en önemli dönemlerinden birisidir. Bu anlamda evlilik hazırlıkları ile birlikte en çok önem verdikleri konuların başında da balayı gelmektedir. Günümüzde çiftlerin balayı için tercih edebilecekleri pek çok konaklama alternatifi bulunmaktadır. Bunların arasında otelde konaklama seçeneği de yer almaktadır. Ancak bu özel günlerini gözlerden uzak ve daha konforlu bir şekilde geçirmek isteyen çiftlerin ilk tercihi ise balayı villaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Unutulmaz Bir Balayı Tatili İçin Balayı Villaları

Balayı için tercih edilebilecek en ideal mekânlardan birisi balayı villalarıdır. Özellikle son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bu villalarda tatil yapmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Online rezervasyon ile de kiralanabilen bu villalar, tatilcilere temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Aynı zamanda muhafazakâr çiftler için de alternatifler sunan villalar ile siz de balayınızı çok daha konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Balayı çiftlerinin kiralık balayı villaları için de görmek istedikleri unsurların başında havuz gelmektedir. Balayı boyunca kendilerine özel havuzlarının keyfini çıkaran çiftler, dilerlerse kendilerine tahsis edilen bu havuzların başında güneşlenebilirler. Bu durum, özellikle de tatillerini gözlerden uzakta geçirmek isteyen çiftler için oldukça önemlidir. Ancak balayı için balayı villası yerine otelleri tercih eden çiftlerin konfor ve mahremiyeti bir arada bulabilecekleri tek mekân kiraladıkları odalardır. Çünkü balayı için tercih edilen otellerin havuzları ve diğer pek çok mekânı ortak kullanım alanıdır.

Bunların yanında pek çok balayı villasında jakuzi, ısıtmalı havuz, çift tuvalet, teras ve balkon gibi konforu arttıran unsurlar mevcuttur. Çiftlerin hayatlarının en özel günlerini unutulmaz bir şekilde geçirmeleri için dizayn edilen villalardan birisi de muhafazakâr villalardır. Bu villalar özellikle de İslami kurallara göre yaşamlarını sürdüren çiftler için en ideal balayı konaklama seçeneğidir. Çünkü muhafazakâr balayı villaları, korunaklı havuzları sayesinde bireylerin gözetlenme korkusu yaşamadan diledikleri gibi havuz keyfi yapmalarına olanak tanımaktadır. Aynı zamanda güvenli noktalarda yer alan bu villa seçenekleri konum olarak da pek çok alternatif sunmaktadır. Dilerseniz şehir merkezinde olan balayı villalarında konaklayabileceğiniz gibi deniz, orman ve dağ manzaralı olanları da tercih edebilirsiniz.