TATİLDE NEREDEYİM?

TATİLDE NEREDEYİM?
TATİLDE NEREDEYİM?

İşte yeniden yaz geliyor ve muhafazakâr ailelerimizi bir telaş sarıyor. Çünkü bu güne kadar gönüllerinden gele gele tatil yapamayan bu ailelerimiz, bu sene de aynı sıkıntıyı şimdiden yaşıyorlar. Daha önceki tatillerinde hotel ve pansiyon gibi seçenekleri değerlendiren ailelerimiz, yine de gönüllerince aile fertleri ile aynı anda tatilin keyfini tam anlamıyla çıkartamadıklarını ifade ediyorlar.

Pekâlâ, çözüm nedir sorusuna en uygun cevabı Akdeniz Villam vermektedir. Muhafazakâr Kiralık Villalar hizmetini siz değerli ailelerimize sunan firmamız, alanında son derece uzman personeli ile sizlere hizmet etmekten gurur duyar. Bu sene kendinize “Tatilde Neredeyim?” diye sormanıza gerek yok. Çünkü bu cevabı size Akdeniz Villam veriyor.

Muhafazakâr Kiralık Villalar Nedir?

Muhafazakar Kiralık Villalar; firmamız tarafından Kördere, İslamlar, Üzümlü, Sarıbelen, Çukurbağ ve İncebel mevkilerinde konuşlandırılmış, her birisinin içerisinde ısıtmalı havuz ve hatta jakuzi bulunan, kimsenin sizi görüp de rahatsız edemeyeceği, şehir merkezinden ve başka villalardan biraz daha uzakta kurulmuş, sadece muhafazakar ailelerimiz için değil her kesimden insanların memnuniyetle kullanabileceği ve Akdeniz Villam tarafından siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulan villalardır.

Kiralık Yazlık Villalar, haftanın her günü ve günün 24 saati boyunca son derece profesyonel ekibi ile size hizmet veren, içerisinde klima, barbekü, uydu, sınırsız internet vb. gibi birçok hizmeti bulunan, tatil süresi içerisinde her gün havuz ve bahçe bakımı yapılan yerlerdir. Akdeniz Villam olarak yüzde yüz memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız.

Akdeniz Villam İslami değer ve hassasiyetlere son derece önem veren köklü bir kuruluştur. Kurulduğu günden bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı, siz değerli müşterilerimizden birçok tebrik almıştır. Ziya Paşa’nın söylediği gibi “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz”. İşte bu duygu ve düşünceyle sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet ortadadır. Akdeniz Villam olarak Muhafazakâr Kiralık Villalar hizmetini siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti garantili, Kiralık Yazlık Villalar hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyat ve yer seçenekleri hakkında bilgi sormak için 7/24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.