Türkiye'nin En Güzel Bölgesinde Kalkan Kiralık Villa

Türkiye'nin En Güzel Bölgesinde Kalkan Kiralık Villa
Türkiye'nin En Güzel Bölgesinde Kalkan Kiralık Villa

Akdeniz Bölgesi’nde tatil gerçekleştirmek için seçilebilecek en özel bölgelerden biri olan Kalkan, Antalya'nın en önemli ilçelerinden birisi olan Kaş ilçesinde yer almaktadır. Bölgenin temel özelliği denize nazır bir konumda yüksek bir noktada bulunması ve birçok farklı sahille Akdeniz keyfini yaşatmasıdır. Bu nedenle Akdeniz Villam firması tarafından Kalkan kiralık villa hizmetleri her yıl onlarca farklı kişi için sağlanmaktadır. 

Sadece yazlık tatillerde, aile tatilleri ve balayı tatil yerinde değil bahar ve kış tatillerinde de kullanılabilecek bir yapı sağlayan bu villalar kullanım dönemine göre dekorasyonlara sahiptir. Özellikle Kalkan bölgesinin diğer mevsimlerde de ılıman bir yapıya sahip olması, kış mevsiminde dahi bu evlerin kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Birçok evde en soğuk havalarda dahi klima veya şömine gibi ayrıntılar ile kolaylıkla ısıtma sağlanabilir. 

Yaz Tatilleri İçin Kalkan Kiralık Villa

Bahar ve kış mevsimleri dışında özellikle yaz tatilleri için seçilebilecek Kalkan kiralık villa hizmetleri özellikle sunduğu havuz gibi imkanlar ile özel bir yere sahiptir. Yaz tatilinde özellikle çocukları ile birlikte ferah bir tatil yaşamak isteyen aileler, bölgede bulunan havuzlu villaları seçerek çok güzel bir tatil yaşayabilir. Ayrıca tıpkı 5 yıldızlı otel kadar konforlu bir yapısı bulunan bu evlerde, ihtiyacınız olacak her ev eşyası, mobilya ve beyaz eşya yer alırken, sizin için özel bir şekilde temiz ve bakımlı olarak sunum gerçekleştirilir. 

Önceden yapmış olduğunuz rezervasyonlara bağlı olarak yaz tatili için size sunulan Kalkan kiralık villa temizliği yapılmış, bahçe bakımı, havuz bakımı ve ev bakımı gerçekleştirilmiş halde hazır olarak bekleyecektir. Belirlenen tarih ile birlikte evinize giriş yaptıktan sonra tatil süresince günlük düzenli havuz ve bahçe bakımı gerçekleştirilirken, isteğinize bağlı olarak haftalık temizlik hizmetleri de sunulabilir.