Yazın Yeni Modası Korunaklı Havuzlu Villalar

Yazın Yeni Modası Korunaklı Havuzlu Villalar
Yazın Yeni Modası Korunaklı Havuzlu Villalar

Son yıllarda yaz mevsimlerinde özellikle muhafazakar aileler içinde daha fazla tercih edilen bir konaklama türü olan korunaklı havuzlu villalar giderek artan bir seçenek oluşturmaktadır. Özellikle Akdeniz Villamgibi güvenilir bir firma tarafından sağlanan bu villa seçenekleri, istediğiniz dönem boyunca kiralama sayesinde kullanılabilir. Yani isterseniz bir haftalık isterseniz sezonluk bir tatil gerçekleştirmek için kişi sayısına göre villa kiralama yapabilirsiniz. 

Özel bir şekilde bahçe alanında yer alan havuzun ve bahçenin etrafında korunaklı bir yapı oluşturulduğu için dışarıdan görünmeyen bir bölge elde edilmektedir. Aslında bu yapı sayesinde komşu konutlar veya çevreden evin içi, havuz bölgesi veya bahçenin görülmesi imkanı ortadan kalkmaktadır. İstediğiniz şekilde aileniz, eşiniz ve akrabalarınız ile tatil yaparken mahremiyetinizi koruyan bir yapı ortaya çıkmaktadır. 

Korunaklı Havuzlu Villalar Hangi Avantajları Sunmaktadır?

Antalya ve Muğla şehrinin önemli tatil bölgeleri olarak Kaş ve Fethiye gibi noktalarda yer alan korunaklı havuzlu villalar belirli avantajlara sahiptir. Aslında villa denildiğinde akla gelebilecek bahçe, havuz ve diğer konut imkanları tamamen bu villalarda da yer almaktadır. Ancak genellikle şehir merkezine yakın konumda bulunan plajlara ve turistik bölgelere kolayca ulaşabileceğiniz bu villalarda kişi sayısına göre ve ekstra özelliklere göre de tercihleriniz değişebilir. 

Kiralık olarak tercih ettiğiniz korunaklı havuzlu villalar içerisinde isterseniz jakuzi bulunabilir.Bahçede barbekü yer alabilir, biriç havuz bulunabilir ve oda sayısı değiştirilebilir. Örnek olarak 2 kişi yani eşinizle bir tatil yapmak için tek yatak odalı bir villa seçebileceğiniz gibi isterseniz 10 kişi yani 5 odada konaklayabileceğiniz bir villada seçebilirsiniz. Üstelik belirli dönemlerde bu villalar için temizlik ve bakım gibi taleplerde bulunabilirsiniz. Sadece özel eşyalarınız ile konaklamak için ulaşacağınız bu konutlarda tüm ev eşyaları yer almaktadır.