Akdeniz Aktivite

Havalimanı Transferi

Villalarımızda konaklayacak olan müşterilerimiz için Günün hangi saati olursa olsun, sizi havalimanından kalacağınız noktaya ulaştırmak için klimalı, rahat araçlarımızla ve deneyimli şöförlerimizle karşılamaya hazırız.

Havalanı Tranfer hizmeti  için bizimle daha önceden irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Araç Kiralama

Villalarımızda konaklayacak olan misafirlerimiz için araç kiralama konusunda da yardımcı olmaktayız. Belirtmiş olduğunuz gün ve zamanda villaya & aparta kiralık aracınız teslim edilecektir.

Ayrıca Dalaman ve Antalya Havaalanlarına da kiralık araç hizmetimiz bulunmaktadır...

Bu hizmetlerimiz  için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Tekne Turu

TEKNE TURLARI

Değerli misafirlerimiz sizin de bildiğiniz gibi tekne / yat turları yaz tatilinde tatilseverlerin vazgeçilmez keyiflerinden bir tanesidir. İster ailenizle özel isterse diğer tatilcilerle toplama tekne turları bulunmaktadır.Biz Akdenizvillam ailesi olarak, sizleri tüm bu zahmetlerden kurtararak tekne turu organizasyonunu sizin için en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunuyoruz...

Tekne Turları ikiye ayrılmaktadır. Bunlar Özel Tekne Turu & Toplama Tekne Turu.

ÖZEL TEKNE TURLARI;

Özel tekne turu, sadece size, ailenize,arkadaş grubunuza kısacası sadece sizin birlikte olmak istediğiniz kişilerle çıktığını tekne turudur. Aileniz ve arkadaşlarınızla unutulmaz keyifli bir tekne turu için siz değerli misafirlerimizin istekleri bizim için önemlidir.

TOPLAMA TEKNE TURU

Bu tekne turu modelimizde sadece siz değil sizler gibi tekne turu yapmak isteyen diğer müşterilerin de katıldığı tekne turu modelidir.Bu tekne turu modelinde rota sabittir. Yemek menüsü sabittir. Fiyatlar kişi başı olarak belirlenir. Belirlenen saatler arasında yapılır ve tur bitiminde tekne limana dönüş yapmaktadır.

 

Tüplü Dalış

Dünyaca ünlü dalış noktalarının bulunduğu Kaş ve Kalkan zengin olanaklarıyla dalış severlere farklı bir atmosfer sunmaktadır. Özellikle dalış rekorları için seçilen bölgemiz bir çok dalışçı ve turist tarafından da tercih edilmektedir. Dalış turizmine destek için gemi ve tank batırılmış olup dalış için farklı seçenekler ortaya çıkarılmıştır. Profesyonel Dalış ekipmanları ve tecrübeli dalış ekibiyle birlikte bu aktiviteyi katılabilir ve tatilinizde unutulmaz anılarınız arasında ekleyebilirsiniz. Kiralık yazlık seçeneklerimizde konaklayarak bu tür aktiviteleri daha rahat ve huzurlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca dalış ve diğer aktivitelerimiz için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.
İsterseniz Kiralık villamıza yerleştikten sonra aktiviteler hakkında ekibimizden detaylı bilgide edinebilirsiniz...

telefon numarası whatsapp ikon