Villa Poruk Çiçeği
Villa Badem Çiçeği
Villa Serendipity

149 sonuc arasindan 9 emlak listeleniyor

Sarıbelen Kiralık Villa

Antalya’nın Kaş ilçesi, dünyaca ünlü bir tatil beldesi olma özelliğine taşır. Özellikle yaz mevsiminde on binlerce turist, Kaş’ı ziyaret etmektedir. Kaş’ın doğal güzellikleri herkesin ilgisini çekecek niteliktedir. Kaş’ın içerisinde yer alan Sarıbelen köyü de doğal güzellikleriyle mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alır.

Kaş ilçesi yalnızca doğal güzellikleri ile değil, tarihi dokusuyla da önemli bir yer tutar. Özellikle Kalkan bölgesi farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmasıyla ünlüdür. M.Ö. 3000 yılından beri birçok farklı uygarlığa ev sahipliği yapan bölge, bu nedenle antik kentleri de bünyesinde bulundurur. Phellos Antik Kenti, Antiphellos Antik Kenti, Aperial Antik Kenti ve İsinda Antik Kenti, mutlaka ziyaret edilmesi gereken bölgeler arasında yer alır. Yalnızca tatilcilerin değil, kültür gezisi yapmak isteyen kişilerin de ilgisini çeken Kalkan’a her geçen gün ilgi artmaktadır.

Kiralık Villa ve Kiralık Yazlık Seçenekleri

Sarıbelen bölgesi, kiralık villa seçeneklerini bünyesinde barındırmaktadır. Doğanın yeşil dokusundan vazgeçemeyenleri oldukça mest edecek olan Sarıbelen köyü, Kaş ilçesinin en güzel bölgelerinden bir tanesi olma özelliğine sahiptir. Sevdiklerinizle birlikte harika vakit geçirebileceğiniz Sarıbelen, eşsiz doğasıyla göz kamaştırmaktadır.

Lüks kiralık villa seçenekleri, balayı yapmak isteyen çiftler için son derece elverişlidir. Oldukça şirin bir köy olan Sarıbelen, romantik bir tatil için biçilmiş kaftandır.

Kiralık villa seçenekleri ile toplantı, sosyal etkinlikler ve çeşitli aktiviteler yapmanız mümkündür. Misafirlerinizi de ağırlayabileceğiniz kiralık villalar, size unutulmaz bir tatil keyfi sunacaktır.

Kiralık yazlık seçenekleri geniş ailelerin sıklıkla ilgisini çekmektedir. Sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, kiralık yazlık seçeneklerine göz atmanız önemlidir.

Kiralık villa seçenekleri muhafazakar aileler için de son derece faydalı bir tercihtir. Zira muhafazakar aileler ortak kullanım alanlarına sahip otellerde rahat bir biçimde tatil yapmakta zorluk yaşamaktadırlar. Bu nedenle kiralık villa seçenekleri muhafazakar ailelerin de yüzünü güldürmektedir.

Sarıbelen bölgesinde konaklamak son derece avantajlıdır. Zira Kaş ilçesi içerisinde yer alan bu şirin köy, birçok tatil beldesine yakın olduğundan günü birlik geziler yapmanıza da olanak tanır. Muğla ilçesine de yakın olan bölge Ölü Deniz’e de ziyaret edebilmenize olanak tanır. Özellikle misafirlerini ağırlamak isteyen kişiler için Sarıbelen kiralık villa seçenekleri oldukça uygundur.

Hiç kuşkusuz bir tatilin en iyi şekilde geçebilmesi için huzurlu bir ortam gereklidir. Bu nedenle korunaklı villa seçenekleri bulunmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için ve en rahat tatili yaşayabilmeniz için korunaklı villa seçeneklerine göz atmanızı öneririz.

Sizler de sevdiklerinizle birlikte en güzel tatili geçirmek ve Sarıbelen köyünün eşsiz güzelliğine tanık olmak için kiralık villa seçeneklerine göz atabilirsiniz. Lüks kiralık villa seçeneklerinin de yer aldığı Sarıbelen köyü, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.