24 ilan bulundu

Kaş Kiralık Villa

Antalya’nın Kaş ilçesi, sadece Türkiye’de değil, dünyanın her tarafından meşhur olmuş bir bölge olmasıyla öne çıkmaktadır. Kaş’ın doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla ününün günden güne arttığı bir gerçektir.

Kaş’ta Ziyaret Edilmesi Gereken Beş Yer

1. Kaputaj Plajı

Kalkan bölgesinde yer alan Kaputaj plajı, altın renginde kumları ve berrak deniziyle tatilcilerin en çok sevdiği yerler arasında yer almaktadır. Fethiye’nin ölü deniziyle yarışacak bir güzelliğe sahip olan deniz, mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerler arasındadır.

2. Antiphellos Antik Kenti

Kaş bölgesinin en çok dikkat çeken bölgelerinden bir tanesi de Antiphellos antik kentidir. Özellikle tarih meraklılarının oldukça seveceği bir bölge olan antik kent, yaklaşık 5 bin yıllık geçmişiyle büyüleyici bir ortama sahiptir. Antiphellos antik kentinte dört bin kişilik tiyatro, Likyalıların lahitleri ve çeşitli anıt mezarlar yer almaktadır.

3. Kekova

Doğal sit alanı olarak korunan Kekova, kara ile ulaşılamayan bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır. Kekova’da batık bir kent de bulunmaktadır. Oldukça berrak bir suyu bulunan bölge, dalış için de son derece idealdir.

4. Kalkan

Harika doğası ve plajlarıyla turistlerin yoğun ilgisini çeken Kalkan bölgesi, mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Kalkan bölgesi kiralık villa seçenekleriyle de ilgi çekmektedir. Lüks kiralık villa seçenekler, Kalkan bölgesini daha cazip hale getirmiştir. Balayı için çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir bölge olan Kaş, kiralık yazlık seçenekleriyle de aileler için oldukça caziptir.

5. Xanthos Antik Kenti

Kaş’ta bulunan en büyük antik kent olma özelliğine sahip olan Xanthos Antik Kenti, Kaş’ta mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında yer almaktadır. Xanthos Antik Kenti, Likyalıların en eski yerleşim yeri olduğundan daha da büyük bir öneme sahip. Burada çıkarılan eserlerin bir kısmı maalesef İngiltere’ye kaçırılmış. İngilizler buradan çıkan tarihi eserleri British Museum’da sergiliyor. UNESCO tarafından dünya mirasları listesine alınan bu kent, özellikle tarih meraklılarının mutlaka görmesi gereken yerler arasında bulunuyor.

Lüks Kiralık Villa Seçenekleri

Kaş ilçesinde onlarca farklı lüks kiralık villa seçenekleri yer alıyor. Farklı oda sayıları ve konfor seçenekleri ile ailelerin ilgisini çeken kiralık villar, uygun fiyatlarıyla da ailelerin yüzünü güldürüyor. Özellikle balayı yapmak isteyen çiftler sıklıkla kiralık villa seçeneklerini araştırmaktadırlar. Kiralık villa için en uygun ilçelerden birisi olan Kaş, romantik bir balayı için en ideal bölgelerden birisi olma özelliğine sahip.

Korunaklı villa seçenekleri de son derece önemli. Ailenizin rahatı ve konforu için korunaklı villa olmazsa olmazdır. Bu nedenle müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanabilmesi için kiralık villalar en iyi şekilde düzenlenmiştir.

Sizler de eşsiz bir tatilin tadını çıkarmak istiyorsanız kiralık villa seçeneklerine göz atabilirsiniz. Kaş’ın eşsiz doğasıyla unutulmayacak bir tatile hazır olun.

Tüm Yorumları incelemek için tıklayın