Villa Adnan
Villa Kızıl Güneş
Villa Lemon Tiny
Villa Yakut Patara
Villa Coast 1
Villa Mercan Patara
Villa Safir Patara

154 sonuc arasindan 9 emlak listeleniyor

Patara Kiralık Villa

Patara, Antalya’nın en gezilesi bölgelerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aslında çok fazla bilinmese de son yıllarda git gide popüler olan bir yerdir. Patara, oldukça sıcaktır ve yazın denize girmek için harika plajları bünyesinde barındırır.

Patara, son derece eski bir yerleşim bölgesidir. Uzun yıllar önce çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapan Patara, bünyesinde bir antik kenti de barındırır. Patara Antik Kenti, Patara harabeleri, Patara Amfi Tiyatrosu ve Hadrian’ın tahıl ambarı özellikle tarih meraklıların mutlaka görmesi gereken bölgeler arasında yer alır. Patara’da hem denizin keyfini çıkarabilir hem de kültürel bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Denizin keyfini doyasıya yaşamak için tercih edilecek en önemli yer hiç kuşkusuz Patara Plajı’dır. Son yıllarda hem yerli hem de yabancı turistler Patara Plajı’na akın etmekte ve tatilin tadını çıkarmaktadır.

Kiralık Villa ve Kiralık Yazlık

Patara, kiralık villa ve kiralık yazlık seçenekleriyle de öne çıkan bir bölge olma özelliğine sahiptir. Patara’da keyifli vakit geçirmek için birebir olan kiralık villa seçenekleri, sizin ve ailenizin konforunu en üst seviyeye taşıyacaktır.

Kiralık villa seçenekleri, balayı, toplantı ve kültür sanat etkinlikleri için son derece uygundur. Şahane bir mevkide yer alan Patara’da sevdiklerinizi ağırlamak son derece keyifli olacaktır.

Patara çiftlerin de son derece ilgisini çeken bir bölgedir. Her yıl onlarca insan balayı için Patara’nın eşsiz doğasını tercih etmektedir. Çiftler için oldukça uygun fiyatlı kiralık villa seçenekleri yer almaktadır.

Ailecek tatile çıkmak isteyenler için de kiralık yazlık seçenekleri yer almaktadır. Sevdiklerinizle son derece keyifli vakit geçirebileceğiniz korunaklı kiralık yazlık seçenekleri, ailelerin yüzünü güldürmektedir.

Kiralık villa seçenekleri muhafazakar ailelerin de tercihi konumundadır. Muhafazakar aileler için, otellerde havuza girmek ve bazı ortak alanları kullanmak problem olabilmektedir. Bu nedenle muhafazakar aileler için kiralık villa ve kiralık yazlık seçenekleri oldukça önemlidir.

Patara’nın en büyük avantajı diğer tatil beldelerine de yakın olmasıdır. Bu nedenle her yıl on binlerce turist Patara’da konaklamayı tercih etmektedir. Hem Patara’yı gezip, hem de çevre bölgelerdeki turistik yerleri gezebilmek, Patara’yı cazip kılmaktadır. Patara, Antalya ve Muğla’ya çok yakın olduğundan, bu bölgelere gidebilmek için de son derece elverişlidir. Patara sadece güzellikleriyle değil konumuyla da ön plandadır.

Patara’da birçok korunaklı villa bulunmaktadır. Sizin ve ailenizin güvenliğinin her şeyden önemli olduğu göz önüne alındığında, korunaklı villa seçeneklerinin önemi anlaşılmaktadır. Korunaklı villalar sayesinde ailenizle birlikte son derece keyifli ve huzurlu bir tatil geçirme şansına sahipsiniz.