Villa Poruk Çiçeği
Villa Serendipity

746 sonuc arasindan 9 emlak listeleniyor

Tatil yapmak ve yılın yorgunluğunu atmak hemen herkesin hayalidir. Bunun için genellikle yaz aylarında deniz tatili tercih edilmektedir. Bu anlamda genellikle otel ya da pansiyonlar tercih edilmektedir. Ancak son yılların en popüler konaklama alternatifi ekonomik villalardır. Bu villaların ekonomik olarak adlandırılmasının birçok sebebi bulunmaktadır. Özellikle ailecek konaklama için en uygun seçenek olan ekonomik villalar, aynı zamanda balayı çiftleri için de oldukça idealdir.

Konaklama İçin En İdeal Seçenek; Ekonomik Villalar

İyi bir tatilin ilk koşulu konforlu bir konaklamadır. Ancak bu konforu yaşamanın aynı zamanda bir maliyeti de bulunmaktadır. Bu anlamda özellikle mahremiyete ve gözlerden uzak bir tatil geçirmeye özen gösteren kişiler, oteller yerine ekonomik villaları tercih etmektedirler. Çünkü oteller, rezervasyon sırasında pek çok hizmet karşılığında ücret alırlar. Ancak kişilerin kendilerini evlerinde hissetmeleri bu mekânlarda oldukça zordur. Özellikle otellerde yer alan havuz gibi alanların pek çoğunun ortak kullanım alanı olduğu düşünülürse, ekonomik gibi görünen bu konaklama seçeneğinin aslında çok uygun olmadığı da anlaşılacaktır.

Oysa kiralık ekonomik villalar, kişilerin kendilerini evde hissetmeleri için hemen her özelliğe sahiptir. Zaten bu villaları ekonomik kılan da sahip oldukları özelliklerdir. Özellikle de çocuklu aileler, otel ve tatil köylerine binlerce lira ödemelerine rağmen, çoğu zaman bir odayı paylaşmak zorunda kaldıkları için sıkıntı yaşayabiliyorlar. Ancak ekonomik villalarda, bireylerin çocukları ya da misafirleri için yeterli sayıda yatak odası, tuvalet ve banyo mevcuttur.

Ekonomik villaların sunduğu avantajlar bunlar ile sınırlı değildir. Çünkü bu villalar aynı zamanda çoğunlukla havuzlu villalardır. Sadece villayı kiralayan bireylerin kullanabildiği bu havuzlar, kişilerin mahremiyetini de desteklemektedir. Özellikle de muhafazakâr ailelerin otellerin havuzunu rahatça kullanamadıkları düşünülürse, en ideal konaklama seçeneği olduğu anlaşılacaktır. Yine ekonomik villaların içerisinde bir evde bulunması gereken her türlü mutfak gereci, TV, internet ve klima da mevcuttur.

Tatilciler ve balayı çiftleri için pek çok avantajı bir arada sunan ekonomik villalar ile siz de kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, lüks ve aynı zamanda konforlu bir tatil deneyimi yaşama fırsatı bulabilirsiniz.