111 sonuc arasindan 9 emlak listeleniyor

Üzümlü Köyü Kiralık Villa

Antalya’nın Kaş ilçesi, her yıl on binlerce turistin akınına uğrayan ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bir bölge olma özelliğine sahiptir. Kaş yalnızca yaz tatilcilerin tercihi değildir. İçerisinde bulunan antik kentler sebebiyle kültür gezisi maksadıyla da binlerce kişi Kaş ilçesini ziyaret etmektedir.

Harika doğası ve tarihi dokusu dillere destan olan Kaş ilçesi, popülaritesini her geçen gün arttırmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Kaş ilçesinin bir diğer önemli avantajı da diğer tatil beldelerine yakın olmasıdır. Özellikle Ölü Deniz’de son derece yakın olması sayesinde, turistlerin konaklamak için özellikle tercih ettiği noktalardan bir tanesi olma özelliğini taşır.

Kaş ilçesinin tarihi oldukça eskilere uzanmaktadır. M.Ö. 3000 yılında yerleşim olduğu tahmin edilen Kaş, tarihi dokusuyla dikkat çekmektedir. İçerisinde bulundurduğu antik kentler, her yıl on binlerce turistin Kaş ilçesine gelmesini sağlamaktadır. Bu nedenle antik kentlerin ilçeye getirisi de üst düzeydedir.

Kaş ilçesinin köyleri de oldukça önemlidir. Bu köylerden bir tanesi de Üzümlü Köyü’dür. Oldukça şirin bir köy olma özelliğine sahip olan bu köy, doğa severlerin büyük ilgisini çekmektedir. Üzümlü Köyü, kiralık villa seçenekleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Kiralık Yazlık

Üzümlü Köyü içerisinde kiralık yazlık ve kiralık villa seçenekleri yer almaktadır. Bu sayede bu şirin köyde eşsiz bir tatil geçirme şansına sahipsiniz.

Özellikle balayı planlayan çiftler için oldukça ideal olan üzümlü köyü, son derece harika bir doğaya sahip olmasıyla ünlüdür. Ayrıca Fethiye gibi birçok tatil beldesine de yakın olması nedeniyle çiftler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Kiralık yazlık arayan aileler için de birçok farklı seçenek mevcuttur. Ailecek mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için lüks kiralık yazlık seçenekleri bulunmaktadır. Oldukça konforlu olan lüks kiralık yazlık seçenekleri, aileleri mest edecek niteliktedir.

Korunaklı villa seçenekleri de ailelerin en çok tercih ettiği kiralık villa seçenekleri arasında yer almaktadır. Zira ailenin güvenliği ve konforu her şeyden önce gelmektedir.

Kiralık villa seçenekleri özellikle muhafazakar aileler için bulunman bir nimet niteliğindedir. Zira muhafazakar aileler, ortaklaşa havuz kullanmak gibi durumlarda çeşitli sıkıntılar yaşamaktadırlar. Bu nedenle kiralık villa seçenekleri muhafazakar aileler için oldukça uygun bir seçenektir.

Üzümlü köyde yer alan lüks kiralık villa seçeneklerine her geçen gün talep artmaktadır. Kiralık villalar oldukça konforludur ve sizin ve ailenizin oldukça keyifli bir tatil yapmasına elverişlidir. Bu nedenle aileler artık daha fazla kiralık villa seçeneklerine göz atmaktadır.

Sizler de ailenizle mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız, kiralık villa seçeneklerine göz atabilirsiniz. Korunaklı villa seçenekleri de bulunan kiralık villalar, tatilin tadını doyasıya çıkarabilmeniz için biçilmiş kaftandır. Üzümlü köyü eşsiz doğasıyla sizi ve ailenizi en iyi biçimde misafir edecektir.