Villa Unlimited
Villa Mega
Villa Fortuna Sunset 3
Villa Nazlı C

678 sonuc arasindan 9 emlak listeleniyor

Deniz manzaralı villalar, özellikle deniz tatilini tercih eden tatilciler ve balayı çiftleri için en ideal seçenektir. Muhafazakâr özellikli olanları da mevcut olan bu villalar, aynı zamanda oldukça lükstür. Çünkü deniz manzarası olan villalarda jakuzi ve havuz gibi konforunuzu katlayacak özellikler de yer almaktadır. Yine şehir merkezine de yakınlığı ile büyük avantaj sağlayan lüks villalarda dilerseniz havuz ve jakuzi keyfi yapabilir, dilerseniz de yakın mesafedeki sahilde güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Deniz Manzaralı Villalarda Konforlu Bir Tatil Deneyimi

Deniz manzaralı villalar, özellikle çocukları ile birlikte otellerde rahat bir tatil geçiremeyen aileler ya da balayı çiftleri için idealdir. Aynı zamanda yaşamını İslami kurallar çerçevesinde sürdüren aileler için de en uygun konaklama alternatifidir. Çünkü bu villaların bahçe duvarları genellikle yüksek taş duvarlar ile çevrilidir. Bu da tatilciler bahçelerinde havuz keyfi yaparken gözetlenme korkusu yaşamalarını önlemektedir. Bunun yanında kiralık villalarda günlük ihtiyaçları karşılayabilmek için şehir merkezine ulaşım da oldukça kolaydır. Böylece bireyler evlerinden çıktıklarında kısa süre içerisinde alışveriş merkezlerine ulaşım sağlayabilmektedir.

Villalar, tatilcilere temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Özellikle doğa içerisinde konumlanmış olan villalarda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Yine bu lüks villaların bahçeleri de belli periyotlar ile bakım görmektedir. Böylece villayı kiralayan kişiler bahçelerinde güvenle ve diledikleri gibi vakit geçirebilmektedirler.

Tüm bunların yanında deniz manzarası bulunan bu villalarda lüks bir otelde bulunan hemen hemen her unsur bulunmaktadır. Özellikle balayı çiftleri tarafından aranan bir özellik olan jakuzi, bu villalarda da mevcuttur. Yine şömine, klima ve uydu da bu villalarda mevcuttur. Ayrıca sevdikleri ile mangal keyfi yapmaktan hoşlanan bireyler için deniz manzaralı villalarda mangal da mevcuttur. Bu sayede tatilciler villaların bahçelerinde misafirlerine mangal partileri düzenleyebilmektedirler.

Deniz manzaralı villalar; günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralanabilmektedir. Yine kiralama süresi arttıkça fiyatlar çok daha uygun hale gelmektedir. Siz de aileniz ve sevdikleriniz ile hem konforlu hem de ekonomik bir tatil geçirmek istiyorsanız kiralık deniz manzaralı villaları tercih edebilirsiniz.