Villa Ay islamlar
Villa Narin 7

238 sonuc arasindan 9 emlak listeleniyor

İslamlar Köyü Kiralık Villa

Antalya özellikle yaz aylarında, turistlerin yoğun ilgisine maruz kalma özelliğine sahip bir şehirdir. Antalya’nın ünü sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da bilinmektedir. Özellikle Antalya’nın Kaş ilçesi her yıl on binlerce turistin akınına uğramaktadır. Doğal güzellikleriyle ve harika plajlarıyla ünlenen Kaş ilçesi, popülaritesini her geçen gün arttırmaktadır.

Kaş ilçesinin gezilebilecek onlarca farklı yeri bulunmaktadır. Özellikle Kaş’ta yer alan antik kentler, turistlerin epey ilgisini çekmektedir. Hem güzel bir tatil yapmak hem de kültür dolu bir geziye çıkmak mümkündür. Kaş ilçesi yalnızca antik kentleriyle değil, doğal güzellikleriyle de meşhur olan bir ilçedir. Bilindiği üzere eşsiz bir plajı bulunan Kaş ilçesi, harika köyleriyle de meşhurdur. Bu köylerden bir tanesi de İslamlar Köyü’dür. Oldukça harika bir doğaya sahip olan bu köy, balayı için biçilmiş kaftandır. Romantik bir balayı geçirmek isteyen kişilerin uğrak noktası olan İslamlar Köyü, lüks kiralık villa seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Bölgenin güzelliği dillere destandır. Bir İngiliz gazetesinde yapılan oylamaya göre, Antalya’nın Kaş ilçesi dünyanın en romantik yeri unvanına layık görülmüştür. Tarihin babası olarak isimlendirilen Herodotos da Kaş ilçesini “yıldızların dünyaya en yakın olduğu yer” şeklinde tasvir etmiştir.

Kiralık Villa

İslamlar Köyü’nde yer alan kiralık villalar, çiftlerin en çok tercih ettiği villalar arasında yer almaktadır. Oldukça romantik bir ortama sahip olmasının yanı sıra, diğer tatil beldelerine de yakın olmasıyla öne çıkan İslamlar Köyü, en sık tercih edilen tatil beldelerinden birisi olma özelliğine sahiptir.

Kiralık villa seçenekleri oldukça fazladır. Oda sayısı ve banyo seçeneklerinin fazlalığı, ihtiyaç doğrultusunda kiralık villa seçmenize yardımcı olacaktır. Yalnızca balayı için değil, çeşitli etkinlikler ve tatil için de kiralanabilecek villalar bulunmaktadır. Lüks kiralık yazlıklar ile de misafirlerinizi ağırlayabilir ve onların unutulmayacak bir tatil geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Lüks kiralık villa seçenekleri, özellikle ailelerin yoğun ilgisine maruz kalmaktadır. Fethiye gibi tatil beldelerine de yakın olmasıyla oldukça avantajlı bir konumda bulunan İslamlar Köyü, unutulmayacak bir tatil için birebirdir. Kiralık villalar güvenle tatil yapabileceğiniz villalardır. Korunaklı villa seçenekleri özellikle aileler tarafından tercih edilmelidir. Zira sizin ve ailenizin güvenliği her şeyden önce gelmektedir.

Kiralık villalar özellikle muhafazakar ailelerin yüzünü güldürmektedir. Zira muhafazakar aileler, ortak kullanılan havuzlara girmek konusunda ve topluluk içinde rahat hareket etme konusunda sıkıntılar yaşayabilmektedirler. Bu nedenle muhafazakar aileler sıklıkla lüks kiralık villa seçeneklerine göz atmaktadırlar. Lüks kiralık villa seçenekleri oldukça uygun fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Sizler de ailenizle konforlu bir tatil geçirmek istiyorsanız, lüks kiralık villa seçeneklerine göz atabilirsiniz. Korunaklı villa seçenekleri ile konforlu bir tatil geçirmeniz mümkün. Gezilebilecek onlarca farklı bölgesi olan Kaş ilçesinden kesinlikle memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.