Hakkımızda

Hakkımızda

Akdeniz Villam 4 yılı aşkın süredir villa kiralama sektöründe profesyonel olarak hizmet sunan girişimci bir ekip tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan villa kiralama sektörünü doğru ve güvenli hizmet anlayışı ile sürdürmekteyiz.
Villa kiralama alanında faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren yıllık ortalama  8,500 den fazla misafiri başarılı bir şekilde konaklamayı sağladık

Tüm villa kiralama hizmetleri '' AKDENİZ VİLLAM TURİZM  EMLAK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'' adı altında sizlere kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Siz değerli misafirlerimize sadece villa kiralama alanında değil kiralamış olduğunuz villaya ulaşım aşamasında ihtiyacınız olan araç transferi, kiralık araç ve vb bir çok konuda firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm bu hizmet faaliyetleri süresince akdeniz villam'ın kaliteli destek anlayışı her zaman sizlere kendini hissettirecektir. 

akdenizvillam.com internet sayfamızda bölgenin en seçkin villa seçenekleri yer almaktadır. Binlerce villa arasından  ekibimiz tarafından yerinde kontrol sağlanarak detaylı bir incelemenİn ardından onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 400' ün üzerinde özel villa seçeneklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İnternet sayfamızda bulunan her bir villa müstakil olup özel kendisine ait özel yüzme havuzuna sahiptir.

Akdenizvillam internet sayfası üzerinden beğendiğiniz bir villa için rezervasyon yapmanız kısa süre içerisinde mümkün olacaktır.

Saygılarımızla 

Hayallerinizdeki tatil fırsatlarını sizlere sunuyoruz...

Instagram'da Takip Edin