Villa deneyiminizi mümkün olduğunca basit ve eğlenceli hale getirmeye kendimizi gerçekten adadık!

Bizim hikayemiz

Akdeniz Villam 2014 yılında villa kiralama sektöründe profesyonel olarak hizmet sunan girişimci bir ekip tarafından kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan villa kiralama sektörünü doğru ve güvenli hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Villa kiralama alanında faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren yıllık ortalama  10,500 den fazla misafiri başarılı bir şekilde konaklamayı sağladık

Tüm villa kiralama hizmetleri '' AKDENİZ VİLLAM TURİZM  EMLAK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'' adı altında sizlere kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Siz değerli misafirlerimize sadece villa kiralama alanında değil kiralamış olduğunuz villaya ulaşım aşamasında ihtiyacınız olan araç transferi, kiralık araç ve vb bir çok konuda firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm bu hizmet faaliyetleri süresince akdeniz villam'ın kaliteli destek anlayışı her zaman sizlere kendini hissettirecektir.

Akdenizvillam.com internet sayfamızda bölgenin en seçkin villa seçenekleri yer almaktadır. Binlerce villa arasından  ekibimiz tarafından yerinde kontrol sağlanarak detaylı bir incelemenİn ardından onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 1100'ün üzerinde özel villa seçeneklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İnternet sayfamızda bulunan her bir villa müstakil olup özel kendisine ait özel yüzme havuzuna sahiptir.

Akdenizvillam.com İnternet sayfamızdan üzerinden beğenmiş olduğunuz bir villa için rezervasyon yapmanız kısa süre içersinde mümkün olmaktadır.

Firmamız Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( TÜRSAB ) üyesi bir kuruluştur. Üye numaramız  11858 dir.

Saygılarımızla
Hayallerinizdeki tatil fırsatlarını sizlere sunuyoruz...

Ekibimiz

Muhammet Çankaya
Muhammet Çankaya
Kurucu
Aysel Çankaya
Aysel Çankaya
Satış ve Pazarlama Müdürü
Burhan Dayıoğlu
Burhan Dayıoğlu
Sosyal Medya Yöneticisi
Altan Ergün
Altan Ergün
İngilizce Satış Temsilcisi
Elif Önal
Elif Önal
Satış Temsilcisi

Diğer Markalarımız