Akdeniz Villam hakkında her şey...

TÜRSAB A Sınıfı Güvenilir Villa Kiralama

2.jpg

Akdeniz Villam 2014 yılında villa kiralama sektöründe profesyonel olarak hizmet sunan girişimci bir ekip tarafından kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan villa kiralama sektörünü doğru ve güvenli hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Villa kiralama alanında faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren yıllık ortalama  10,500 den fazla misafiri başarılı bir şekilde konaklamayı sağladık

Tüm villa kiralama hizmetleri '' AKDENİZ VİLLAM TURİZM  EMLAK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'' adı altında sizlere kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Siz değerli misafirlerimize sadece villa kiralama alanında değil kiralamış olduğunuz villaya ulaşım aşamasında ihtiyacınız olan araç transferi, kiralık araç ve vb bir çok konuda firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm bu hizmet faaliyetleri süresince akdeniz villam'ın kaliteli destek anlayışı her zaman sizlere kendini hissettirecektir.

Akdenizvillam.com internet sayfamızda bölgenin en seçkin villa seçenekleri yer almaktadır. Binlerce villa arasından  ekibimiz tarafından yerinde kontrol sağlanarak detaylı bir incelemenİn ardından onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 1100'ün üzerinde özel villa seçeneklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İnternet sayfamızda bulunan her bir villa müstakil olup özel kendisine ait özel yüzme havuzuna sahiptir.

Akdenizvillam.com İnternet sayfamızdan üzerinden beğenmiş olduğunuz bir villa için rezervasyon yapmanız kısa süre içersinde mümkün olmaktadır.

Firmamız Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( TÜRSAB ) üyesi bir kuruluştur. Üye numaramız  11858 dir.

Saygılarımızla
Hayallerinizdeki tatil fırsatlarını sizlere sunuyoruz...

1200

Kiralık Villa

14

Destinasyon

10.500

Mutlu müşteri

100

Müşteri memnuniyeti

Ekibimiz

Muhammet Çankaya

Muhammet Çankaya

Genel Müdür

Aysel Çankaya

Aysel Çankaya

Operasyon Müdürü

Nurgül Bağbaşı

Nurgül Bağbaşı

Satış Pazarlama

Turgut Çoban

Turgut Çoban

Saha Yetkilisi

Esra Ustaoğlu

Esra Ustaoğlu

Satış Temsilcisi

Ayşenur Kalkanlı

Ayşenur Kalkanlı

Satış Temsilcisi

Resmî Evraklar

Tüm evrakları görüntüle
Hakkımızda

Kısa Tanıtım Videosu