Villa Unlimited
Villa Mega
Villa Nazlı C
Villa Ada Kördere

573 sonuc arasindan 9 emlak listeleniyor

Kalkan Kiralık Villa

Antalya’nın Kaş ilçesi, herkes tarafından bilinen bir güzelliğe sahiptir. Özellikle yaz mevsiminde on binlerce kişinin akınına uğrayan Kaş, ülkemizin en önemli tatil bölgelerinden bir tanesidir. Kalkan da Kaş ilçesinin içerisinde yer alan ve birçok doğal güzelliğe sahip bir tatil beldesi olarak karşımıza çıkar.

Kalkan’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi M.Ö. 3000 yılından beri uygarlıklara ev sahipliği yapmış olmasıdır. Bu nedenle bölgede birçok farklı antik kent yer alır. Bu antik kentler, turistlerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Sırf kültür gezisi için on binlerce turist Kalkan bölgesine akın etmektedir.

Kalkan bölgesinde gezilebilecek oldukça şirin köyler de yer almaktadır. Oldukça güzel bir doğası bulunan bu köyler, ziyaretçileri mest etmektedir.

Kiralık Villalar

Kalkan bölgesi villa kiralamak için en elverişli bölgelerden bir tanesidir. Birçok kiralık villa seçeneği bulunan Kalkan bölgesi, sıklıkla ziyaretçi alan bir bölgedir. Muhteşem doğası ile balayınızı da geçirebileceğiniz harika bir bölge olan Kalkan bölgesi, farklı tiplerde kiralık villa seçenekleriyle ziyaretçilerini bekliyor.

Lüks kiralık villa seçenekleri, düğün, nişan ve toplantı gibi etkinlikler için oldukça uygundur. Misafirlerinizi kalkanın eşsiz doğasıyla birlikte ağırlayabilir, onların unutulmaz bir gün yaşamasını sağlayabilirsiniz. Bölge başka tatil bölgelerine oldukça yakın olduğundan, misafirlerinizin çevre ilçeleri de gezmesini sağlayabilirsiniz.

Balayı yapacak çiftler için de lüks kiralık villa seçenekleri öne çıkmaktadır. Başka tatil bölgelerine yakın olması nedeniyle, oldukça önemli bir yere sahip olan Kaş, Ölüdeniz’e de son derece yakındır. Bu nedenle Kalkan konaklanabilecek en iyi bölgeler arasında yer almaktadır. Eşsiz doğası ve sessiz ortamı sayesinde balayı yapılabilecek en güzel bölgeler arasındadır.

Kalkan bölgesinde yer alan oldukça uygun fiyatlı kiralık yazlık seçenekleri bulunmaktadır. Kiralık yazlık seçeneklerinin bol olması, çiftlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Kalkan bölgesinin son derece romantik oluşu da çiftleri memnun etmektedir. Tarihin babası olarak tanınan Yunan bilim adamı Herodotos, Kalkan için “Dünyada yıldızların en yakın olduğu yer” diyerek, Kalkan’ın eşsiz doğasının hakkını vermiştir. Yine uluslararası alanda yapılan bir organizasyonda, Kalkan dünyanın en romantik yeri ödülüne layık görülmüştür.

Sizler de dünyanın en romantik yeri olan Kalkan'da eşsiz bir balayı yapmak istiyorsanız, lüks kiralık villa seçeneklerine göz atabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı olan kiralık villalar, unutamayacağınız bir tatil geçirmenizi sağlayacak niteliktedir.

Villalar ayrıca gizlilik sağlamasıyla da öne çıkar. Muhafazakar aileler için korunaklı villa seçenekleri de kiralık villa seçenekleri arasında yer almaktadır. Sizin ve ailenizin mahremiyeti de birinci önceliğimizdir.