Villa Green 2
Villa Green
Villa My Serenity 1
Villa My Serenity 2
Villa Çakıl İnlice
Villa Green 3
Villa Sare Sultan
Villa Begonvil Göcek 1
Villa Begonvil Göcek 2

9 sonuc arasindan 9 emlak listeleniyor

Göçek Kiralık Villa

Muğla her yıl on binlerce turisti ağırlamaktadır. Muğla’nın en çok ziyaretçi alan bölgelerinden bir tanesi Göçek ilçesidir. Göçek ilçesi, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu sayesinde özellikle yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir. Fethiye'in en önemli bölgelerinden birisi de Göçek’tir. Göçek Koyu doğal güzellikleriyle göz kamaştırmaktadır. Göçek koylarında denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Fethiye bölgesinde konakladığınızda, Göçek ilçesinin doğal ve tarihi dokusunu da keşfetme imkanı bulabilirsiniz. Göçek ilçesi birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olması sebebiyle, bünyesinde birçok antik kent bulunmaktadır. Göçek Bölgesinde Akdeniz’i Ege ile buluşturan Göcek Marina, Türkiye’nin en korunaklı marinalarından bir tanesi olma niteliğini taşıyor. Büyük bir kısmı koruma altına alınan bölgede kurulan tesis, çevreye son derece duyarlıdır. Etrafı doğal güzellikler ile kaplı olan marina, heyecanlı yarışlara da ev sahipliği yapmaktadır. Merkeze uzaklığa 5 dakika olup, kordon boyu kafe ve restoran sayıları oldukça fazladır.

Kiralık Villa ve Kiralık Yazlık

Göcek Muğla ilinin Fethiye ilçesinde bulunan ve körfez bölgesine yakın olan şirin ve tatil yapmak için sıkça tercih edilen güzel yerleşim yeridir. Muğla ili sınırları içerisinde bulunan bu güzel tatil yerine hem yerli turistler, hem de yabancı turistler sık bir şekilde gelmektedirler. Bölgeye tatil amaçlı gelmek isteyen kişilerin bu yeri seçmelerinde oldukça fazla nedenleri bulunmaktadır. 

Ülkemiz sınırları içerisinde bulunan bu yerleşim birimi masmavi denizi ve eşsiz doğa güzellikleriyle, senenin özellikle yaz aylarında en fazla tatil için tercih edilen yerleri arasında yer alıyor. Muğla ilinin yaz ayında dışında mevsimler olarak hava sıcaklarının diğer yerlere göre sıcak olması bu tatil bölgesine ziyaretçilerin gelmesini sağlıyor. Yaz ayları dışında Göcek bölgesine sonbahar ve ilkbahar aylarında da gelerek güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Göcek Gezilecek Yerler Nerelerdir?

Muğla’nın Göcek bölgesine tatil yapmak için geldiğiniz zaman gezebileceğiniz yerlerin sayısı oldukça fazladır. Günün tamamını denize girmek ile geçirmek yerine, belli zamanlarda yörenin tarihi yerleri ile eğlence yerlerini gezebilir ve tertemiz havasından faydalanabilirsiniz. Göcek bölgesinde gezilecek yerlere ister özel araç ile, isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak gidebilirsiniz. 

Bölgede gezebileceğiniz yerler şuralardır.

Gemiler Adası

Tlos

Kayaköy

Hamam Koyu (Kleopatra Hamam Koyu)

Bedri Rahmi Koyu

Yassıca Adaları

Boynuzbükü Koyu

Marti Koyu (Yayansu)

Merdivenli Koyu

Akvaryum Koyu

Killebükü Koyu

Sıralıbük Koyu

Cennet Koyu

İnlice Plajı

Telmessos Antik Tiyatro

bölgede gezebileceğiniz yerlerin başında gelmektedir. Çocuklarınız ile beraber antik tiyatroyu gezebilir ve dana önceleri bu yerlerde nasıl insanların tiyatro izledikleri hakkında bilgi sahibi olabilir, tarihi hakkında çocuklarınız ile beraber bilgi edinebilirsiniz. Gemiler adasının muhteşem manzarasını denize bakarak seyredebilir ve temiz havada içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.