Villa Dido 1
Villa Sunrise Çavdır

37 sonuc arasindan 9 emlak listeleniyor

Kalkan Çavdır Köyü Hakkında

Akdeniz hem doğası hem de iklimi ile ziyaretçilerine eşsiz bir tatil olanağı sunar. Antalya Kalkan yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça tercih edilen etkileyici bir turizm merkezidir. Kalkan sınırları içinde bulunan Çavdır köyü, villa kiralama açısından son derece cazip bir yerleşim birimidir. Bölge; iklimi ile olduğu kadar Kaş, Kalkan, Patara Plajı ve Kaputaş Plajı'na yakınlığı ile tercih sebebidir.

Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı olan Çavdır köyüne Antalya üzerinden ulaşım için 3 farklı seçenek mevcuttur. Sahil yolundan 234 km yol kat ederek, Elmalı - Gömbe üzerinden 208 km, Söğüt - Bekçiler üzerinden 222 km mesafe alınarak erişilebilir. Kaş üzerinden ise sahil yolunu takip ederek 55 km sonra ya da Yeniköy yolundan 42 km ardından erişilebilir. Köyün geçimi, temel olarak tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Son dönemde doğa içinde olması ve birçok turizm merkezine yakınlığı sebebi ile villa turizmi ile de gündeme gelmektedir.

Neden Kalkan Çavdır Köyü Kiralık Villaları 

Doğa içinde sessiz, huzurlu bir tatil arayanlar için Çavdır köyü oldukça ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca villa tatili sevenler için de Çavdır iyi bir tercih olarak kabul görür. Oldukça popüler turizm merkezlerine ve plajlara yakın olması sebebiyle, Çavdır mahallesi popüler bir tatil durağı olarak göze çarpar. Kiralık villa Çavdır köyü bölgesinde yaygın şekilde bulunmaktadır. Sunulan villa çeşitleri farklı bütçelere, zevklere ve yaşam biçimine sahip bireylere hitap etmektedir.