Villa Kiparis

2 sonuc arasindan 2 emlak listeleniyor

Muğla’da doğa ile denizin, yeşil ile mavinin birbirine en güzel karıştığı yerlerden biri Ortaca’da bulunan Dalyan lokasyonudur. Dalyan, Köyceğiz Gölü’nden Akdeniz’e kadar uzanan yolun hemen üzerinde bulunmaktadır. Sahil şeridinde bulunan tatil yerleşkelerinin aksine Dalyan çok daha geniş yelpazedeki etkinlikleriyle birçok farklı turist grubuna ev sahipliği yapmaktadır.

Muğla Dalyan’ı tatillerinde rotalarının merkezine oturtmuş olan tatilciler için Dalyan, birden fazla seçeneği bünyesinde barındırmaktadır. Denize ve plaja ulaşmak isteyen tatilcilerin araba ile sadece 8 ile 10 dakika arasında bir sürede sahile ulaşacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Aynı şekilde Dalyan’da sahip olacağınız avantajlardan biri de doğanın daha çok içinde olması ve Köyceğiz Gölü gibi doğa harikalarının hemen başucunda bulunuyor olması sayesinde sadece tek bir aktivite türü ile sizi sınırlayan tatillerden ayrışıyor olmanızdır. Bu sayede sizler hem istediğiniz taktirde denizin ve sahilin tadını çıkarırken hem de doğa ile iç içe daha farklı aktiviteler yapabileceksiniz.

Dalyan’da bu kadar çeşitli ve de hepsi birbirinden güzel yapılmaya değer bunca aktivite varken kendinizi basit ve sizi sınırlayan konaklama yollarından uzak tutmanız sizin eğlenceniz ve tatilden alacağınız keyif açısından sizin için daha faydalı olabilir. Dalyan’ın size sağladığı imkanlar aslında özgür ruhlu ailelerin, çiftlerin veya grupların rahatça tatillerinin tadını çıkarması için uygundur. akdenizvillam.com olarak bizler sizlere bütün bu çeşitler içerisinde en konforlu ve size özgürlük tanıyan seçeneği gururla sunuyoruz.

Sizler diğer seçeneklerde olduğu gibi çeşitli aktivitelerde çeşitli zaman kısıtlamalarına bağlı kalmadan Dalyan kiralık villalarında özgürlüğün ve de keyfiyetin tadını çıkarabileceksiniz. Dalyan’ın size sunduğu imkan ve güzellikleri herhangi bir engele maruz kalmadan yazlık villalar size en güzel şekilde yaşatacaktır.

Yazlık Villaları Farkıyla Dalyan’da Konaklama

akdenizvillam.com olarak sizlere en lüks ve konforlu standartlarda Dalyan’da kiralık villalar hizmeti sunmaktayız. Geniş aileler ve kalabalık gruplar için biçilmiş birer kaftan olan kiralık dairelerimiz 8 ile 14 kişilik seçeneklerden oluşmaktadır ve sizlere Köyceğiz-Akdeniz arası bir serüven gibi gelecek olan bu tatilinizde gerekli genişliği ve rahatlığı sağlayacaktır.

Kiralık villalarımız gerek iç donanımlar ve konfor olarak gerekse bahçesi ve havuzu olarak tatiliniz esnasında villada konakladığınız süre içerisinde de sizlere Dalyan’da olduğunuzu unutturmayacaktır. Jakuzili villa seçeneğimizin de mevcut olduğunu belirterek sizlere seçeneklerimiz içinde her türlü konfor ve rahatlığı sağladığımızı belirtmek isteriz. Aynı zamanda fiyat aralıkları olarak ekonomik villa ve lüks villa seçeneklerimizin bulunduğunu, bu sayede bütçe aralığını geniş tutarak sizlere olabildiğince geniş bir aralıkta hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Dalyan kiralık villalarımız aynı zamanda muhafazakar geniş ailelere de en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kiralık villalarımız, plajların kalabalıklığından ve gürültüsünden kaçmak isteyen ailelere de geniş ve ferah bahçeleri, şezlong, şemsiye ve de deniz standartlarında havuzu sayesinde plaja gitmek zorunda kalmadan tatilin keyfini çıkarma imkanı sunmaktadır.

Tatilciler için en üst seviyede her türlü donanımın hazırlandığı kiralık villalarımız aynı zamanda Dalyan içerisinde de her türlü ihtiyacınıza merkezi bir konumda olup sizleri asla yarı yolda bırakmayacaktır. Kiralık villalarımızda gerekli bakım ve en üst düzeyde temizlik faaliyetleri de sık ve düzenli aralıklarda yürütülmekte olup hijyen konusunda hassas tatilcilerimize dahi gönül rahatlığı ile tatillerini yaşama imkanı sunmak konusunda birebirlerdir.

Eğer siz de tatilinize ve onu nasıl geçirdiğinize çok değer verenlerdenseniz, akdenizvillam.com olarak sizlere mükemmel bir tatil deneyiminin kapılarını aramakta, sizleri Dalyan’da beklemekteyiz. Kiralık yazlık villalarımızın sizleri en iyi şekilde ağırlayarak tekrar tekrar sizleri buraya çekeceğine emin olabilirsiniz.