Jakuzili Villalar

842 ilan bulundu Sayfa 1/71

Sayfa 1/71

Konforun doruğundaki villalar, jakuzili olduğunda bir kat daha konforlu hale geliyor. Jakuzi, masaj özelliğine sahip olan ve banyo keyfini mükemmel hale getiren özel tasarımlı küvetlerdir. Masaj özelliğine sahiptir ve aynı zamanda kasların rahatlamasını sağlar. Masaj özelliği sayesinde kan dolaşımını hızlandırır.

Lüks ve Konforlu Jakuzili Villalar

Sıradan konaklama seçeneklerinden çok daha konforlu özelliklere sahip villalar, jakuzili olduğu zaman daha değerli oluyor. Maliyet açısından sıradan küvetlerden çok daha pahalı olan jakuziler, masaj imkanı sunuyor. Villa kiralama işleminde kategorileri incelerken jakuzili villa seçenekleri de incelenebilir.

Jakuzili Villa ve Özellikleri

Korunaklı, manzaralı ve balayı kategorisindeki villalarımız güvenli noktalarda yer alıyor. Jakuzili banyosu olan, havuzlu ve manzaralı villalarımız mükemmel özelliği ile her zaman için tercih ediliyor. Villa kiralama işleminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar:

  • Villalarımız jakuzili, korunaklı, manzaralı şeklinde sınıflandırılıyor ve bu sınıflandırmaya göre fiyatlandırılıyor.
  • Kiralama günlük, aylık ve yıllık olacak şekilde kiraya veriliyor.
  • Kiralama işlemi sonrasında sözleşme imzalanıyor. Rezervasyon işlemi sonrasında belli bir kaparo alınıyor. Cayma durumunda bu kaporadan kesinti uygulanıyor.
  • Erken rezervasyon seçeneklerinden faydalanarak yaz tatili öncesinde uygun fiyata villa kiralayabilirsiniz.
  • Kış aylarının sıcak günlerinde de villalarımız kiralanabilir. Isıtma havuzlu villalarımızda yüzme keyfine devam edebilirsiniz.

Profesyonel villa kiralama seçenekleri kategorisinde bütün villalarımız online rezervasyon seçenekleriyle kiralanabilir.

Jakuzili Villa Nasıl Kiralanır?

Kiralama işleminde daha önceden belirttiğimiz gibi internet üzerinden rezervasyon yapılması gerekiyor. İnternet sayfamızda jakuzili villa fiyatları indirimli bir şekilde yayınlanıyor. Bu indirimlerden faydalanmak için sitemizi ziyaret ederek ilgili bölümü tıklamanız yeterlidir.

İlgili bölümü tıkladıktan sonra kiralama şartlarını onaylıyorsunuz ve ödeme sayfasına geçiyorsunuz. Ödeme işlemi sonrasında rezervasyon işlemi gerçekleşmiş oluyor. Kısa süre istediğiniz lüks villayı kolaylıkla kiralayabilirsiniz.

Jakuzili Kiralık Villada Neler Var?

Villalarımız doğa ile iç içedir ve güvenli noktalardadır. Deniz kenarında yer alan villalarımız mükemmel bir manzaraya sahiptir. Havuzlu özellikleriyle yaz boyu sınırsız yüzme imkanı sunan villalarımızda kanepe, koltuk, LCD tv, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima ve internet bulunmaktadır. Jakuzili villalar özel kategoride yer alır ve lüks seçenekler içerisinde değerlendirilir. 

Havuz keyfinin yanı sıra masaj özelliğine sahip jakuziler tatilciler tarafından tercih ediliyor ve sınırsız kullanım imkanı sunuyor. Villalarımızda yer alan eşyalar tek tek inceleniyor. Ayrıca villalar temiz bir şekilde teslim ediliyor. İkinci defa temizlik isteyenler ücretli bir şekilde temizlik yaptırabilir.

Jakuzili Villa ve Konumu

Su kesintisi, elektrik kesintisi veya benzeri problemlerde şirketimizin müşteri hizmetleri aranabilir. Müşteri hizmetlerimiz bu konuda yardımcı oluyor. Villalarımıza araç ile ulaşım mümkündür ve şehir merkezi yakındır. Ulaşım problemi yaşanmadan lüks ve konforlu bir tatil için sitemizi günün her saatinde ziyaret edebilirsiniz.