Villa Alvin 460
Villa Akyar 437
Villa Zeus 435
Villa Bitez 404
Villa Mykonos 427
Villa Bodrum Kent 409
Villa Gümbet 410
Villa Ales 436
Villa Gümüşlük 414

73 sonuc arasindan 9 emlak listeleniyor

Tatilin ve Eğlencenin Kalbi: Bodrum

Muğla tatil denince ve bunun yanına eğlence sözcüğü eklenince sadece Türkiye’de değil Dünya çapında bir üne sahiptir. Yerli ve yabancı yüzbinlerce turistin her yıl akınına uğrayan şehrin konaklama merkezlerinin neredeyse aylar ve mevsimler önceden tamamen dolduğu rahatlıkla söylenebilir. Muğla denildiği zaman ise Bodrum ilçesinin çok rahatlıkla şehrin en popüler lokasyonlarının başında geldiğini söyleyebiliriz. Hatta doğrusunu söylemek gerekirse Bodrum’un popülerliği ilçesi olduğu Muğla’yı bile çok altında bıraktığını görebiliyoruz.

Bodrum’a gelip, stres ve yorgunluğunuzu akdenizvillam.com’un sizlere sunduğu yazlık kiralık villalar ile geçirdikten sonra dahi Bodrum ilçesini baştan aşağı gezip görülmedik bir yer bırakmamanız 4 ile 5 günden aşağı olmayacaktır.

Romantik çiftlerin gözde tatil yerlerinin başında gelen Bodrum’da çiftler gümüşlükte bir akşam yemeği yedikten sonra Değirmenler’de güneşin batışının tadını çıkarmaktadırlar. Kalabalık grupların veya ailelerin ise yine aynı şekilde gezip görebileceği sayısız yer bulunmaktadır Bodrum’da. Gezilip görülebilecek onlarca müzeler, antik kentler, doğal güzellikler sizlere akdenizvillam.com olarak sunduğumuz lüks ve konforlu yazlık villalar dışında da bir an dahi sıkılma imkanı tanımamaktadır.

Bodrum’da Akdenizvillam Farkıyla Konaklama Şansı

Sizler tatiliniz için Bodrum’u bu kadar çok görülmesi gereken güzellikler ve tadı doyasıya çıkarılması gereken eğlenceler için seçmişseniz aynı zamanda Bodrum’daki en rahat, lüks ve ayrıcalıklı yerlerde konaklamalı, tatilinizden aldığınız keyfi katlayarak artırmalısınız. akdenizvillam.com olarak sizlere Villa Bora Bodrum ve Villa Mete Bodrum’u sizlere gururla sunuyoruz. 6 kişilik yazlık kiralık villalarımızda sizleri daha önce hiç deneyimlemediğiniz şekilde ağırlıyor olacağız. Geniş aileler için gerekli alanı fazlasıyla sağlayan müstakil ve havuzlu villalarımız sizlere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatacaktır.

İçerisinde her türlü imkana sahip olarak yazlık villalarımız sizlere geçirdiğiniz tatil süresince mükemmelliğin kapılarını aralayacaktır. 3 adet yatak odası bulunması geniş ailelerde dahi sizlere gerekli mahremiyeti ve özel alanı rahatlıkla oluşturacaktır. Yazlık kiralık villalarımız, masmavi ve tertemiz deniziyle plaja bir yürüme mesafesinde olup konuklarımıza diledikleri gibi hareket etme imkanı sağlamaktadır.

Villalarımız geniş ve ferah bahçelere sahip olmanın yanında duvarlarla çevrili olup sizlere tatilinizin keyfini çıkartırken aynı zamanda korunaklı bir yaşam alanı da sağlamaktadır. Geniş ve büyük havuzu, bahçesindeki şezlong, şemsiye ve oturma grubu ile de plajların kalabalığından uzak sakin ve de sessiz bir deniz hissini hizmetinize sunmaktadır. Ve bütün bu imkanlı aileler aynı zamanda kiralık villalarımızı korunaklı aileler için konaklama tercihlerinin ilk sırasına yerleştirmektedir.

Bodrum’un neredeyse en iyi konumlarında yer alan kiralık villalarımız sadece denize ve plaja yakın olmanın yanında konuklarımız için sunduğu merkezilik ile hangi an veya saatte olursa olsun her ihtiyaca cevap vermenin garantisini sunmaktadır. Konuklarımız sağlıktan gıdaya, ulaşımdan eğlence merkezlerine sadece dakikalar sürecek yolculuklar mesafesindedir.