5 Gece Altı Villalar

44 ilan bulundu Sayfa 1/4

Sayfa 1/4

Antalya’da Akdeniz’in masmavi ve tertemiz denizinde, bakımlı plajlarında, doğal güzellikleri ile iç içe tatil yapmak isteyenler için akdenizvillam.com olarak sizleri heyecanlandıracak kampanyalarla geliyoruz. Kiralık villaları en iyi şekilde sizlerle buluşturacak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Antalya’da tatil planları yaparken konaklama anlamında bütçe veya gün sıkıntısı yaşayanlar için akdenizvillam.com gerekli imkanları sizler için oluşturuyor. Sizlere Antalya’da, tercihinize göre Belek veya Kalkan lokasyonlarında çok çeşitli yazlık kiralık villalar sunmaktayız. Siz de tatil yapmak istiyor ancak boş veya uygun olarak sınırlı zamana sahipseniz akdenizvillam.com’da 5 Gece Altı Villaları tam sizlere göre olacaktır.

Tatile ayıracak zaman anlamında sıkıntı yaşıyor ancak bütçe aralığı olarak da tereddütleriniz varsa akdenizvillam.com sizlere geniş fiyat yelpazesi sunmaktadır. Antalya’da tatil yapmayı düşünüyorsanız; akdenizvillam.com sizlere gerekli kolaylığı sağlamakta olup, kiralık villalarımızda sizlere eşsiz bir tatil imkanı sunmak için her şeyi yapıyoruz.

Kiralık Villalarımız İle Tatil Zevkinizi Doruklara Taşıyın


akdenizvillam.com olarak sizlere geniş fiyat yelpazesi sunmanın yanında aynı zamanda kiralık villalarımızın yerlerinin çeşitliliği ve donanımlarının değişkenliği sayesinde sizlere geniş bir seçenek ağı sunuyoruz. Antalya’da aynı zamanda farklı lokasyonlarda da bulunmak isteyebilecek tatilcilerimize hem Kalkan’da hem de Belek’te kiralık villalar sunuyoruz.

akdenizvillam.com sizlere tercihininiz durumunda Kalkan’da Üzümlü’de, Kalkan’nın neredeyse merkezinde olmakla birlikte aynı zamanda doğa ile iç içe kiralık villalar sunuyoruz. 4 kişilik bir genişliğe sahip olan kiralık villalarımız, hem muhafazakar bir tatil sürmek isteyen tatilcilerimiz için hem de doğa manzaralı bir kiralık villada konaklamak isteyenler için biçilmiş birer kaftandır. Üzümlü kiralık villalarımızda sizlere jakuzili, geniş ve lüks havuzlu, yemyeşil bahçeli lüks kiralık villalar sunmaktayız.

Kalkan Üzümlü’de sizleri bölgeye adını veren uçsuz bucaksız üzüm asmaları ve de gerçekten tadı damağınızda kalacak sarı üzümleri karşılayacaktır. Kiralık villalarında konaklayacak tatilcilerimizi bütün bunların yanında Üzümlü mevkiinde bulunan çok sayıda tarihi yazıt ve lahitler de ziyarete beklemektedir.

Antalya Belek’te geçireceğiniz tatilde sizleri tarihi ve doğal güzelliklerin yanında sizleri çok eğlendirebilecek eğlence merkezleri beklemektedir. Tarihi Aspendos Tiyatrosu ve Aspendos Köprüsü’nde bir tarihe tanıklık edebileceğiniz gibi aynı zamanda Düden ve Kurşunlu Şelale’lerinde eşsiz fotoğraflar çekip anılarınızı ölümsüzleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Antalya Belek 5 Gece Altı kiralık villalarımızda ise sizleri 4 ile 8 kişi aralıklarında imkanlarla misafir etme imkanına sahibiz. Sizlere burada ekonomik, lüks ve balayı kiralık villa çeşitlerimizle geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. Kiralık villalarımızın sahip olduğu yüksek kişi/oda oranlaması sayesinde kalabalık veya ufak tatilci grupları olması fark etmeksizin sizlere villalarımızda gerekli mahremiyeti ve hareket alanını sağlamaktayız.

Hem Üzümlü hem de Belek lokasyonlarında bulunan yazlık villalarımızda sizleri en üst düzeyde kaliteye sahip, dünya standartlarında imkanlarımızla misafir ediyor olacağız. Havuzun bakımlarının sabah erken saatlerce düzenli aralıklarla yapılıyor olması sizlere her yeni günde yepyeni bir yerde konaklıyor olma imkanını çok rahatlıkla sunuyor olacaktır.

Sağlık, gıda, ulaşım gibi gündelik ihtiyaçlara cevap verme konusunda merkezi olma özellikleri ön plana çıkan kiralık villalarımız, sizlere istek ve ihtiyaçlarınız anında gerekli kolaylığı sağlayacaktır. Bu durum sonucunda da tatilinizde sizler hiçbir zorluk ile karşılaşmadan sadece dinlenmenize ve eğlenmenize rahatlık odaklanabileceksiniz.