Villa Kardelen Belek

5 ilan bulundu

Sayfa 1/1

Antalya Belek’te Villada Tatil Keyfi

Antalya dünya çapında denizi ve doğası ile meşhur olan bir şehirdir. Yerli ve yabancı turistlerin her yıl farklı amaçlarla gezilerine ve ziyaretlerine ev sahipliği yapmaktadır. Antalya’nın Belek mahallesi, mahalle olmasına rağmen Antalya’nın en çok turist çeken bölgelerinden birisidir. Belek uzun ve bakımlı plajları, masmavi ve temiz denizi ile tatilcilerin zaman geçirmekten keyif aldığı; burada tatil yapmanın tadını ve ayrıcalığını bir kez hissettiği taktirde ise tekrar tekrar gelmenin planlarını yaptığı bir tatil merkezidir.

Belek’te tatilcilerin ziyaret edebileceği birçok eşsiz mekan vardır. Dünya üzerinde üç kutsal dinin buluştuğu nadir mekanlardan biri olan Dinler Bahçesi, Aspendos Tiyatrosu, Perge Antik Kenti, romantik evlilik tekliflerine sahne olan Kurşunlu Şelalesi, Silyon Antik Kenti gibi ünlü ve kesinlikle görülmesi gereken lokasyonlar bulunmaktadır. Ayrıca golf tutkunları da, Belek’te dünya standartlarında golf sahalarından yararlanabilmektedirler.

Belek'te Sunduğumuz Eşsiz Tatil Fırsatlarımız

Belek’te kiralık yazlık villalar; çiftlerin, ailelerin veya arkadaşların en çok tercih ettiği konaklama seçeneklerinin başında gelmektedir. Halihazırda var olan diğer konaklama seçenekleri içerisinde en lüks, amaca göre bütün durumlara müsait, her yaşam tarzına uygun olanı kiralık villalardır. Kiralık villalar eğlence arayan turistlerin eğlence ihtiyaçlarını tam da istedikleri gibi karşılayabilirken, sakinlik ve de dinlenme arayan tatilcilere ise yine gerekli konforu sağlamaktadır. Yazlık kiralık villaların tatilcilere sağladığı en güzel avantaj da budur. Diğer bütün konaklama seçenekleri de sizleri kısmi olarak bazı isteklerinizle buluşturabilirken ancak diğer yönlerden feragat etmek zorunda bırakırken, Belek kiralık villalarında tamamen tatilcilerin istek ve arzularına göre şekillenebilen tatil seçenekleri mevcuttur.

akdenizvillam.com olarak sizleri Belek’te 4-8 kişilik lüks, konforlu ve de güvenli kiralık villalarla buluşturuyoruz. Villalarımız tatilcilerin her türlü istek ve arzusuna göre konumlandırılmış olup sizlere tatil süreniz içerisinde her türlü rahatlığı sağlamaktadır.

Kiralık villalarımız geniş bir fiyat yelpazesine sahip olup tatilcilere güzel seçenekler sunmaktadır. Sahile yürüme mesafesinde olan kiralık villalarımız, aynı zamanda gerçekten güzel havuzlara da sahip olup sizlere iki seçeneğe göre de tatilinizi yaşama imkanı sağlamaktadır. Mahremiyetine özen gösteren tatilciler de için havuz başında, sizlere sahilde ulaşabileceğiniz her türlü imkanı da sağlayarak eşsiz ve ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunuyoruz