Kalamar

57 ilan bulundu Sayfa 1/5

Sayfa 1/5

Kalamar Kiralık Villa

Antalya her yıl on binlerce turisti ağırlamaktadır. Antalya’nın en çok ziyaretçi alan bölgelerinden bir tanesi Kaş ilçesidir. Kaş ilçesi, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu sayesinde özellikle yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir. Kaş’ın en önemli bölgelerinden birisi de Kalamar’dır. Kalamar Koyu doğal güzellikleriyle göz kamaştırmaktadır. Kalamar Koyu’nda denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kalamar bölgesinde konakladığınızda, Kaş ilçesinin doğal ve tarihi dokusunu da keşfetme imkanı bulabilirsiniz. Kaş ilçesi birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olması sebebiyle, bünyesinde birçok antik kent bulunmaktadır. Phellos Antik keni, Antiphellos antik kenti, Aperial Antik kenti ve İsında Antik kenti gezilip görülmesi gereken antik kentlerdir.

Kiralık Villa ve Kiralık Yazlık

Kalamar bölgesi oldukça huzurlu ve sakin bir bölgedir. Kalamar bölgesinde birçok farklı kiralık villa ve kiralık yazlık seçenekleri bulunmaktadır. Balayı, toplantı, sosyal etkinlikler gibi birçok farklı etkinliğin yapılabileceği kiralık villalar, son derece uygun fiyatlara bulunabilmektedir.

Kalamar kiralık villa seçenekleri özellikle balayı yapacak olan çiftlerin yoğun ilgisine maruz kalmaktadır. Oldukça hoş ve romantik bir ortamı olan Kalamar, evli çiftlerin unutulmaz bir balayı geçirmesi için birebirdir.

Lüks kiralık villa seçenekleri de bulunmaktadır. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için lüks kiralık villa seçenekleri önemli bir fırsattır. Kalamar’ın avantajlarından bir tanesi de diğer tatil beldelerine son derece yakın olmasından ileri gelir. Misafirlerinizi Kalamar’da ağırlayarak ve çevre beldelerde gezdirerek, onların unutulmaz bir tatil yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Aileler için de kiralık yazlık seçenekleri bulunmaktadır. Sevdiklerinizle topluca yapılacak tatiller için son derece elverişli olan kiralık yazlık seçenekleri, uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir.

İyi bir tatilin en önemli etmenlerinden bir tanesi de tatilin huzurlu geçmesidir. Bu nedenle korunaklı villa seçenekleri de bulunmaktadır. Korunaklı villa seçenekleri sayesinde sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Kiralık villa avantajları yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Kiralık villa seçenekleri en çok muhafazakar ailelerin ilgisini çekmektedir. Zira otellerde ortak kullanılan havuzlar ve benzeri yerler, muhafazakar aileler için sıkıntı oluşturmakta ve rahat tatil yapmalarına engel olmaktadır. Bu sebeple lüks kiralık villa seçenekleri muhafazakar ailelerin yüzünü güldürmüştür. Kiralık villa seçenekleri sayesinde muhafazakar aileler de son derece keyifli tatil yapabilmektedirler.

Kalamar’da yer alan kiralık villa seçenekleri, konum itibariyle de avantaj sağlamaktadır. Kalamar birçok tatil beldesine son derece yakındır ve bu nedenle çevre bölgeleri de gezme fırsatına sahip olabilme imkanı tanımaktadır. Sevdiklerinizle birlikte Kalamar’da konaklayıp, çevre beldeleri de gün içerisinde gezerek tatil keyfinizi doruğa çıkarabilirsiniz.

Sizler de en rahat ve huzurlu tatil için kiralık villa seçeneklerine göz atabilirsiniz. Kalamar’ın eşsiz doğasıyla olağanüstü bir tatil geçirebilirsiniz. Kiralık villa seçenekleri son derece fazladır ve size en uygun olanını seçebilirsiniz.